<
beta 0.3

“Звучить, як казка”, – глава Держміграції Соколюк розлучився з дружиною заради стосунків із Зінченко, яка відмовилася евакуюватися з Ухані без собаки

Анастасії Зінченко, яка в розпал пандемії коронавірусу застрягла в китайському місті Ухань, оскільки перевозити тварин було заборонено, допомагав повернутися додому глава Державної міграційної служби України Максим Соколюк. Між ними зав’язався роман і зараз пара вже заручена.

Про це обидва повідомили в день народження глави ДМС, 6-го вересня, на своїх сторінках у соцмережах.

Як написав у Facebook Соколюк, знайомство відбулося 20-го лютого по телефону. Він подзвонив Зінченко, щоб уточнити причини відмови від евакуації.

“Це був дзвінок дівчині, яку евакуйовували в Україну, з питанням що і чому так сталося. З’ясування цього питання, допомога у вирішенні проблем і планування повернення додому в Україну, перейшло згодом у приватне спілкування. Багато спільного, однакові погляди на життя і ставлення до того, що відбувається”

написав глава ДМС.

Про це пише Цензор посилаючись на Facebook глави Держміграції.

Зінченко повернулася в Україну в кінці квітня.

“Коли я прилетіла, ми зустрілися і не знали, що сказати, як поводитися один з одним, це було дуже мило і неохайно. Максим передав мені листа, написаного, і поїхав, я залишилася у бабусі на самоізоляції. У листі він написав свої почуття, думки. Після прочитання я ходила вдома сама не своя, ми подзвонили і він пообіцяв скоро приїхати, це скоро сталося через два дні”

написала в Facebook дівчина.

“Максим приїжджав на вихідні з Києва, я вдома бабусі допомагала і затіяла ремонт кухні (як подарунок їй на день народження), він підтримав мою ідею і ремонт ми почали робити разом, це було весело і я не знала, що так буває. Нестандартне знайомство, та ще й перші дні разом почалися з ремонту. Наші почуття і ставлення один до одного стали не просто хорошими, вони стали міцними, теплими і домашніми. Звучить, як казка”.

додала вона.

Після ремонту та самоізоляції Соколюк запропонував Зінченко переїхати до Києва. Вона погодилася і через день була вже в столиці.

На момент цього знайомства глава Держміграції був одружений, від шлюбу у нього дочка і син.

“Я подав на розлучення в квітні, і з серпня вже розлучився”

уточнив Соколюк.

У рішенні Дарницького райсуду Києва від 12-го серпня про розірвання шлюбу зазначено, що заяву було подано в травні.

“Останнім часом відносини подружжя погіршилися, спільне життя не склалося. Позивач втратив відчуття любові і поваги до відповідача, на його переконання, спільне життя неможливе і суперечить його інтересам та інтересам дітей, наміру на відновлення відносин подружжя немає, спільне господарство не ведуть”

йдеться в судовому рішенні.

“У нас все добре. Все за взаємною згодою. Все в порядку. У нас нормальні, дружні стосунки залишилися. Це життя, так буває. Я абсолютно не відчуваю себе ні ображеною, ні кинутою. Все в порядку. Діти – нормально”

прокоментувала ТСН колишня дружина Соколюка Юлія.

Вона зазначила, що питань до розподілу майна немає, “все в порядку, у нас все добре”.

“Я не готова це виносити публічно. З мого боку – все в порядку, претензій немає”

сказала Юлія.

Вона уникла відповіді на питання, чи жив Соколюк з тодішньою офіційною сім’єю, коли почав зустрічатися із Зінченко. Мовляв, нехай сам відповідає.

Свіже
22.09.2020
Сотні китів опинилися на мілині біля західного узбережжя австралійського острова Тасманія. Рятувальники намагаються врятувати морських ссавців. За попередніми ...
22.09.2020
Британський сайт WhatCar провів дослідження надійності автомобілів та назвав 5 авто, які ламаються в перший рік після покупки. Експерти опитали 13 тисяч автовласників, ...
22.09.2020
У Німеччині почали боротьбу з українськими заробітчанами, які нелегально намагаються пробратися в країну. За даними місцевої поліції, українців затримують ...
22.09.2020
Компанія Apple хоче навчити свого голосового помічника Siri розуміти та відповідати українською мовою. Для цього на своєму сайті вона розмістила оголошення про ...
21.09.2020
Нововолинський відділ Володимир-Волинської місцевої прокуратури скерував до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення 17-річним мешканцем ...
Невідомий
Невідомий
проводив опитування про політику у Володимирі