<
beta 0.3

“Звучить, як казка”, – глава Держміграції Соколюк розлучився з дружиною заради стосунків із Зінченко, яка відмовилася евакуюватися з Ухані без собаки

Анастасії Зінченко, яка в розпал пандемії коронавірусу застрягла в китайському місті Ухань, оскільки перевозити тварин було заборонено, допомагав повернутися додому глава Державної міграційної служби України Максим Соколюк. Між ними зав’язався роман і зараз пара вже заручена.

Про це обидва повідомили в день народження глави ДМС, 6-го вересня, на своїх сторінках у соцмережах.

Як написав у Facebook Соколюк, знайомство відбулося 20-го лютого по телефону. Він подзвонив Зінченко, щоб уточнити причини відмови від евакуації.

“Це був дзвінок дівчині, яку евакуйовували в Україну, з питанням що і чому так сталося. З’ясування цього питання, допомога у вирішенні проблем і планування повернення додому в Україну, перейшло згодом у приватне спілкування. Багато спільного, однакові погляди на життя і ставлення до того, що відбувається”

написав глава ДМС.

Про це пише Цензор посилаючись на Facebook глави Держміграції.

Зінченко повернулася в Україну в кінці квітня.

“Коли я прилетіла, ми зустрілися і не знали, що сказати, як поводитися один з одним, це було дуже мило і неохайно. Максим передав мені листа, написаного, і поїхав, я залишилася у бабусі на самоізоляції. У листі він написав свої почуття, думки. Після прочитання я ходила вдома сама не своя, ми подзвонили і він пообіцяв скоро приїхати, це скоро сталося через два дні”

написала в Facebook дівчина.

“Максим приїжджав на вихідні з Києва, я вдома бабусі допомагала і затіяла ремонт кухні (як подарунок їй на день народження), він підтримав мою ідею і ремонт ми почали робити разом, це було весело і я не знала, що так буває. Нестандартне знайомство, та ще й перші дні разом почалися з ремонту. Наші почуття і ставлення один до одного стали не просто хорошими, вони стали міцними, теплими і домашніми. Звучить, як казка”.

додала вона.

Після ремонту та самоізоляції Соколюк запропонував Зінченко переїхати до Києва. Вона погодилася і через день була вже в столиці.

На момент цього знайомства глава Держміграції був одружений, від шлюбу у нього дочка і син.

“Я подав на розлучення в квітні, і з серпня вже розлучився”

уточнив Соколюк.

У рішенні Дарницького райсуду Києва від 12-го серпня про розірвання шлюбу зазначено, що заяву було подано в травні.

“Останнім часом відносини подружжя погіршилися, спільне життя не склалося. Позивач втратив відчуття любові і поваги до відповідача, на його переконання, спільне життя неможливе і суперечить його інтересам та інтересам дітей, наміру на відновлення відносин подружжя немає, спільне господарство не ведуть”

йдеться в судовому рішенні.

“У нас все добре. Все за взаємною згодою. Все в порядку. У нас нормальні, дружні стосунки залишилися. Це життя, так буває. Я абсолютно не відчуваю себе ні ображеною, ні кинутою. Все в порядку. Діти – нормально”

прокоментувала ТСН колишня дружина Соколюка Юлія.

Вона зазначила, що питань до розподілу майна немає, “все в порядку, у нас все добре”.

“Я не готова це виносити публічно. З мого боку – все в порядку, претензій немає”

сказала Юлія.

Вона уникла відповіді на питання, чи жив Соколюк з тодішньою офіційною сім’єю, коли почав зустрічатися із Зінченко. Мовляв, нехай сам відповідає.


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

The maximum upload file size: 5 МБ. You can upload: image.

Свіже
30.04.2021
Вперше приватні заклади вищої освіти зможуть здійснювати підготовку молодших бакалаврів та бакалаврів за державним замовленням. Таким закладам буде відкрито ...
30.04.2021
Міністерство цифрової трансформації повідомило про можливі технічні проблеми у роботі «Дії». О 14.30 Мінцифри повідомило, що технічні роботи на платформі ...
30.04.2021
Цього року 30-го квітня у християн східного обряду – Страсна, або Велика п’ятниця. Назва походить від виразу “Страсті Христові”. Згідно з Євангелієм, саме у ...
30.04.2021
Під час тисняви на єврейському фестивалі Лаг ба-Омер на горі Мерон на півночі Ізраїлю загинули 44 людини. Більш як 150 людей отримали поранення, шість із них ...
29.04.2021
Верховна Рада призначила новим міністром енергетики Германа Галущенка — віцепрезидента «Енергоатому». За відповідне рішення проголосували 305 депутатів. Про це ...
Оксана Мороз
Оксана Мороз
засновниця ініціативи "Як не стати овочем"