<
beta 0.3

WhatsApp відклав дату початку дії нових правил конфіденційності, бо отримав хвилю невдоволення від користувачів

Месенджер WhatsApp переніс дату набрання чинності оновленої угоди користувача, згідно з якою мав почати передавати персональні дані користувачів компанії Facebook, бо є його частиною.

Про це зазначено у блозі компанії, пише Громадське.

«Ми вирішили продовжити термін розгляду й ухвалення наших умов користувачів. Ми не маємо наміру блокувати або видаляти будь-чиї акаунти 8-го лютого»

йдеться в повідомленні компанії.

У месенджері наголосили, що після анонсу змін отримали «безліч відгуків від користувачів, які залишилися незадоволеними недавнім оновленням». Тим часом в інтернеті з’явилися «чутки й неправдива інформація».

У WhatsApp переконують, що ні сам месенджер, ні Facebook не мають доступу до особистих повідомлень користувачів, а нещодавнє оновлення «жодним чином не порушує ці принципи». Там наголошують, що також не бачать місцеперебування користувачів та не діляться контактами з Facebook.

Натомість оновлення нібито включають нові варіанти, з використанням яких люди повинні будуть повідомляти про бізнес на WhatsApp. У месенджері додають, що попри те, що сьогодні не всі роблять покупки у WhatsApp, там вважають, що «більше людей вирішать це робити в майбутньому, і важливо, щоб люди знали про ці послуги».

Початок дії нових правил конфіденційності з 8-го лютого перенесли на 15-те травня 2021 року. До цього часу месенджер планує з’ясувати, як з’явилася дезінформація про плани порушити конфіденційність та безпеку у WhatsApp.

Що цьому передувало?

Тиждень тому, 9-го січня, месенджер WhatsApp повідомив користувачів, що відтепер передаватиме їхні персональні дані компанії Facebook, бо є його частиною.

«Як частина компаній Facebook WhatsApp отримує інформацію від інших компаній Facebook і ділиться нею. Ми можемо використовувати інформацію, яку ми отримуємо від них, а вони можуть використовувати інформацію, якою з ними ділимося ми»

було зазначено в повідомленні.

В угоді уточнюється, що передавати WhatsApp може реєстраційні дані акаунту, зокрема, номер телефону, дані про транзакції, про взаємодію з іншими користувачами, інформацію про пристрій, IP-адресу тощо.

Такі умови фактично є ультиматумом. Користувачі мають погодитися на нову угоду користувача, інакше WhatsApp просто припинить у них працювати, зазначає Ars Technica.


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

The maximum upload file size: 5 МБ. You can upload: image.

Свіже
27.02.2021
У Луцьку можуть відкрити готель для тварин. Як пояснюють автори ідеї, багато любителів тварин, вирушаючи на відпочинок, нерідко стикаються з проблемою, що робити ...
27.02.2021
Рада національної безпеки та оборони доручила Кабінету міністрів розробити законопроєкт щодо осіб з подвійним громадянством. Про це на ...
27.02.2021
В іспанському місті Малага з’явився перший безпілотний громадський транспорт. Електроавтобус зі штучним інтелектом курсуватиме з центру міста до місцевого ...
27.02.2021
З 1-го квітня в Україні збільшать пенсійний вік для жінок. Під нововведення потрапляють українки, які народилися після 1-го квітня 1961 року. Про це повідомив сайт ...
27.02.2021
Уряд Чехії ухвалив рішення продовжити надзвичайний стан ще на 30 днів та запровадив низку жорстких обмежень у зв’язку з важкою епідеміологічною ситуацією. ...
Оксана Мороз
Оксана Мороз
засновниця ініціативи "Як не стати овочем"