<
beta 0.3

В Японії на тлі пандемії з’явиться міністр із самотності, щоб запобігати самогубствам

Прем’єр-міністр Японії Йосіхіде Суґа доручив створити в країні посаду для людини, яка очолить боротьбу із самотністю та ізоляцією в країні. На тлі пандемії в країні збільшилась кількість самогубств серед жінок.

Відповідне рішення ухвалили через збільшення кількості самогубств в країні на тлі пандемії. За рішенням прем’єра, нову посаду має зайняти міністр у справах відновлення життєдіяльності регіонів Тецусі Сакамото. Суґа доручив йому поєднувати роботу на двох посадах.

Про це пише Суспільне посилаючись на японське інформагентство Nikkei.

“Через поширення коронавірусу виросло число самогубств серед жінок. Я хочу, щоб ви визначили проблеми та ухвалили комплексні заходи”

дав доручення Суґа.

Сакамото також повинен відслідковувати стан дитячої бідності в країні та координувати допомогу літнім людям. За словами прем’єра країни, зв’язки між людьми в суспільстві в сучасному світі постійно розмивалися, а пандемія коронавірусу ще більше обмежила їх контакти і зробила проблему очевидною.

Культура суїциду в Японії

В Японії відзначався один з найвищих рівнів суїциду у світі, в 2006 році країна вийшла на дев’яте місце за цим показником. А у 2020 році Японія посіла вже 36 місце.

Японська культура має довгу історію шанованих самогубств – сеппуку, що здійснюються самураями, щоб спокутувати свою провину і уникнути безчестя. Багато самогубств у сучасній Японії відбуваються також як спокута за допущену помилку, що накликає ганьбу, або заподіяну шкоду сім’ї, компанії, своїй спортивній команді, школі тощо.

Причини самогубств в Японії пов’язані перш за все з втратою роботи. Станом на 2009 рік втрата роботи була причиною 65,3% випадків самогубств. Депресія тримала перше місце в списку основних психологічних факторів. Інші причини були пов’язані з неможливістю знайти роботу, неможливість повернути борг або кредит, соціальним тиском, проблемами зі здоров’ям, проблемами у взаєминах, у молодшій віковій групі – цькування в школі.

У 2020 році кількість самогубств в Японії вперше збільшилася за останні 11 років. За підрахунками поліції, торік 20 919 людей скоїли суїцид. Хоча протягом одинадцяти років число самогубств серед чоловіків продовжує знижуватися, аналогічний показник серед жінок досяг найвищої позначки за останні п’ять років. Швидше за все, вважають експерти, це пов’язано зі стресом через пандемію.

Подібна посада міністра по самотності є також у Великобританії – її заснували у 2018 році.


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

The maximum upload file size: 5 МБ. You can upload: image.

Свіже
13.06.2021
Дослідження та реконструкція підземелля, яке цьогоріч виявили у Володимирі-Волинському та тимчасово законсервували піщаною сумішшю, можливе за наявності ...
13.06.2021
12-го червня у потязі №358 Рахів – Київ помер пасажир, який за кілька годин до того впав з верхньої полиці. Про це повідомила прес-служба «Укрзалізниці», пише zaxid.net. ...
13.06.2021
Український музикант і фронтмен гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук розійшовся з дружиною Лялею Фонарьовою. Разом пара була понад 20 років. Про це артист ...
11.06.2021
9-го червня в районі проведення ООС під час виконання службових обов’язків трагічно загинула лейтенант, заступник командира роти з морально-психологічного ...
11.06.2021
У місті Буча Київської області школярі влаштували фотосесію зі зброєю, під час якої 15-річна дівчина застрелила свого знайомого. 16-річний юнак загинув на місці. В ...
Оксана Мороз
Оксана Мороз
засновниця ініціативи "Як не стати овочем"