<
beta 0.3

В Японії на тлі пандемії з’явиться міністр із самотності, щоб запобігати самогубствам

Прем’єр-міністр Японії Йосіхіде Суґа доручив створити в країні посаду для людини, яка очолить боротьбу із самотністю та ізоляцією в країні. На тлі пандемії в країні збільшилась кількість самогубств серед жінок.

Відповідне рішення ухвалили через збільшення кількості самогубств в країні на тлі пандемії. За рішенням прем’єра, нову посаду має зайняти міністр у справах відновлення життєдіяльності регіонів Тецусі Сакамото. Суґа доручив йому поєднувати роботу на двох посадах.

Про це пише Суспільне посилаючись на японське інформагентство Nikkei.

“Через поширення коронавірусу виросло число самогубств серед жінок. Я хочу, щоб ви визначили проблеми та ухвалили комплексні заходи”

дав доручення Суґа.

Сакамото також повинен відслідковувати стан дитячої бідності в країні та координувати допомогу літнім людям. За словами прем’єра країни, зв’язки між людьми в суспільстві в сучасному світі постійно розмивалися, а пандемія коронавірусу ще більше обмежила їх контакти і зробила проблему очевидною.

Культура суїциду в Японії

В Японії відзначався один з найвищих рівнів суїциду у світі, в 2006 році країна вийшла на дев’яте місце за цим показником. А у 2020 році Японія посіла вже 36 місце.

Японська культура має довгу історію шанованих самогубств – сеппуку, що здійснюються самураями, щоб спокутувати свою провину і уникнути безчестя. Багато самогубств у сучасній Японії відбуваються також як спокута за допущену помилку, що накликає ганьбу, або заподіяну шкоду сім’ї, компанії, своїй спортивній команді, школі тощо.

Причини самогубств в Японії пов’язані перш за все з втратою роботи. Станом на 2009 рік втрата роботи була причиною 65,3% випадків самогубств. Депресія тримала перше місце в списку основних психологічних факторів. Інші причини були пов’язані з неможливістю знайти роботу, неможливість повернути борг або кредит, соціальним тиском, проблемами зі здоров’ям, проблемами у взаєминах, у молодшій віковій групі – цькування в школі.

У 2020 році кількість самогубств в Японії вперше збільшилася за останні 11 років. За підрахунками поліції, торік 20 919 людей скоїли суїцид. Хоча протягом одинадцяти років число самогубств серед чоловіків продовжує знижуватися, аналогічний показник серед жінок досяг найвищої позначки за останні п’ять років. Швидше за все, вважають експерти, це пов’язано зі стресом через пандемію.

Подібна посада міністра по самотності є також у Великобританії – її заснували у 2018 році.


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

The maximum upload file size: 5 МБ. You can upload: image. Drop file here

Свіже
06.01.2022
Офіційна інформація
Українські COVID-сертифікати визнали ще шість країн світу, серед яких Ліван, Чорногорія, Тайвань, Уругвай, Туніс і Таїланд, повідомляють у МОЗ. Це означає, що ...
05.01.2022
Етно-фольк-гурт Go_A зчинив фурор на Євробаченні-2021. Україномовний трек SHUM підкорив весь світ і справедливо ввійшов до трійки найпопулярніших за всю історію ...
05.01.2022
Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв  прийняв відставку уряду, тимчасово виконувати обов’язки глави уряду буде Аліхан Смаїлов – указ Токаєва від 5 ...
04.10.2021
В Україні з 1 жовтня всі заклади охорони здоров’я видаватимуть електронні лікарняні. У червні цього року стартував перехідний етап запуску е-лікарняних по всій ...
26.09.2021
У Лондоні на стадіоні «Тоттенхема» відбувся великий чемпіонський бій. Рахунок суддівських записок: 117–112, 116–112, 115–113. Усик став володарем поясів WBA, WBO, IBF і IBO у ...
Оксана Мороз
Оксана Мороз
засновниця ініціативи "Як не стати овочем"