<
beta 0.3

В Японії на тлі пандемії з’явиться міністр із самотності, щоб запобігати самогубствам

Прем’єр-міністр Японії Йосіхіде Суґа доручив створити в країні посаду для людини, яка очолить боротьбу із самотністю та ізоляцією в країні. На тлі пандемії в країні збільшилась кількість самогубств серед жінок.

Відповідне рішення ухвалили через збільшення кількості самогубств в країні на тлі пандемії. За рішенням прем’єра, нову посаду має зайняти міністр у справах відновлення життєдіяльності регіонів Тецусі Сакамото. Суґа доручив йому поєднувати роботу на двох посадах.

Про це пише Суспільне посилаючись на японське інформагентство Nikkei.

“Через поширення коронавірусу виросло число самогубств серед жінок. Я хочу, щоб ви визначили проблеми та ухвалили комплексні заходи”

дав доручення Суґа.

Сакамото також повинен відслідковувати стан дитячої бідності в країні та координувати допомогу літнім людям. За словами прем’єра країни, зв’язки між людьми в суспільстві в сучасному світі постійно розмивалися, а пандемія коронавірусу ще більше обмежила їх контакти і зробила проблему очевидною.

Культура суїциду в Японії

В Японії відзначався один з найвищих рівнів суїциду у світі, в 2006 році країна вийшла на дев’яте місце за цим показником. А у 2020 році Японія посіла вже 36 місце.

Японська культура має довгу історію шанованих самогубств – сеппуку, що здійснюються самураями, щоб спокутувати свою провину і уникнути безчестя. Багато самогубств у сучасній Японії відбуваються також як спокута за допущену помилку, що накликає ганьбу, або заподіяну шкоду сім’ї, компанії, своїй спортивній команді, школі тощо.

Причини самогубств в Японії пов’язані перш за все з втратою роботи. Станом на 2009 рік втрата роботи була причиною 65,3% випадків самогубств. Депресія тримала перше місце в списку основних психологічних факторів. Інші причини були пов’язані з неможливістю знайти роботу, неможливість повернути борг або кредит, соціальним тиском, проблемами зі здоров’ям, проблемами у взаєминах, у молодшій віковій групі – цькування в школі.

У 2020 році кількість самогубств в Японії вперше збільшилася за останні 11 років. За підрахунками поліції, торік 20 919 людей скоїли суїцид. Хоча протягом одинадцяти років число самогубств серед чоловіків продовжує знижуватися, аналогічний показник серед жінок досяг найвищої позначки за останні п’ять років. Швидше за все, вважають експерти, це пов’язано зі стресом через пандемію.

Подібна посада міністра по самотності є також у Великобританії – її заснували у 2018 році.


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

The maximum upload file size: 5 МБ. You can upload: image. Drop file here

Свіже
13.09.2021
Кліп української режисерки Таню Муіньо на пісню Montero (Call Me By Your Name) репера Lil Nas X отримав три нагороди премії MTV Video Music Awards 2021. Про це повідомляється на сайті премії, ...
1 вересня – час до школи. У школах Нововолинська пройшли перші дзвоники. Цього року – традиційні. Щоправда, не в усіх ліцеях міста вони були для всіх класів. ...
31.08.2021
Державна прикордонна служба України активно застосовує електронну перевірку COVID-19-сертифікатів, що підтверджують вакцинацію громадян, негативний результат ...
28.07.2021
На Прикарпатті внаслідок падіння легкомоторного спортивного літака загинуло 4 людини. 28-го липня близько 13:40 поблизу с. Шепарівці Коломийського району сталося ...
27.07.2021
Кабінет Міністрів готує рішення про виділення по 2 тисячі гривень на кожну дитину з малозабезпечених багатодітних сімей для підготовки до нового навчального ...
Оксана Мороз
Оксана Мороз
засновниця ініціативи "Як не стати овочем"