<
beta 0.3

В Ізраїлі провели концерт лише для вакцинованих та тих, хто перехворів на COVID-19

У місті Тель-Авів у середу, 24-го лютого, провели один із перших культурних заходів в Ізраїлі за останні 11 місяців. На концерт пропускали невелику кількість людей, які мають так звану зелену перепустку.

«Зелену перепустку» можна отримати лише через тиждень після введення другої дози вакцини або після того, як людина перехворіла на коронавірус, у спеціальному додатку. Діє перепустка шість місяців.

Про це повідомляє Громадське посилаючись на Times Of Israel.

З 21-го лютого в Ізраїлі діє послаблення карантину, згідно з яким, можна проводити культурні заходи для обмеженої кількості людей. Так, у парку Тель-Авіва 24-го лютого провели концерт для літніх людей, які мають «зелену перепустку». Відвідувачі мали показати її перед входом на концерт.

«Сидіти серед вакцинованих людей гарантує захист і відчуття комфорту. Після року ізоляції вдома чудово виходити на вулиці, відвідувати публічні заходи»

розповів один із відвідувачів концерту Дорон Зіхер Reuters.

Ще один відвідувач, 66-річний Міхал Порат, сказав, що він би не пішов на концерт, якби там не вимагали «зелену перепустку». 

«Я хочу бути впевненим, що люди поряд зі мною вже мають імунітет»

сказав він.

Послаблення карантину та вакцинації в Ізраїлі

У країні послаблюють карантин у декілька етапів. Пом’якшення обмежень дещо відрізнятиметься для власників «зелених перепусток» та для тих, хто її не має. Для всіх із 21-го лютого відкриваються торгові центри, бібліотеки, музеї, ринки. Також залишається правило на носіння масок та дотримання соціальної дистанції.

Водночас із «зеленою перепусткою» можна відвідувати спортзали, готелі (без роботи ресторану), басейни, молитовні зали, спортивні та культурні заходи.

Наступні пом’якшення плануються з 7-го березня. Послаблення стали можливі завдяки успішній кампанії з вакцинації.

В Ізраїлі почали робити щеплення проти коронавірусу 20 грудня 2020 року. Найчастіше використовують препарат Pfizer/BioNTech, а також вакцину компанії Moderna. Станом на 25-е лютого першу дозу вакцини отримали 4,5 млн людей з понад 9 млн населення. З них 3,2 млн людей отримали вже обидві дози.


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

The maximum upload file size: 5 МБ. You can upload: image.

Свіже
30.04.2021
Вперше приватні заклади вищої освіти зможуть здійснювати підготовку молодших бакалаврів та бакалаврів за державним замовленням. Таким закладам буде відкрито ...
30.04.2021
Міністерство цифрової трансформації повідомило про можливі технічні проблеми у роботі «Дії». О 14.30 Мінцифри повідомило, що технічні роботи на платформі ...
30.04.2021
Цього року 30-го квітня у християн східного обряду – Страсна, або Велика п’ятниця. Назва походить від виразу “Страсті Христові”. Згідно з Євангелієм, саме у ...
30.04.2021
Під час тисняви на єврейському фестивалі Лаг ба-Омер на горі Мерон на півночі Ізраїлю загинули 44 людини. Більш як 150 людей отримали поранення, шість із них ...
29.04.2021
Верховна Рада призначила новим міністром енергетики Германа Галущенка — віцепрезидента «Енергоатому». За відповідне рішення проголосували 305 депутатів. Про це ...