<
beta 0.3

Уряд до кінця 21-го грудня вирішить, чи закриватиме Україна сполучення з Великою Британією через мутований COVID-19

Низка країн закриває авіасполучення з Великою Британією через виявлення нового штаму коронавірусу. Питання щодо закриття сполучення України із Великою Британією має вирішити Кабінет міністрів.

Про це пише Громадське посилаючись на пресслужбу Міністерства закордонних справ.

У відомстві зазначили, що рішення варто очікувати до вечора понеділка, 21-го грудня.

«Думаю, до кінця дня має щось (рішення уряду — ред.) бути»

наголосили в МЗС.

Наразі Велика Британія відкрила кордони для українців. Водночас Посольство України у Великій Британії рекомендує тимчасово утриматися від поїздок до Лондона та південно-східної Англії, де запровадили локальний локдаун.

Українцям, які вже перебувають у найбільш постраждалих від коронавірусу районах, рекомендують бути уважними та обережними, дотримуватися та виконувати вимоги місцевих органів влади, а також слідкувати за оновленнями на сайтах МЗС України.

Поки Україна не закривала сполучення з Великою Британією після приїзду до країни потрібно пройти 10 днів самоізоляції та заповнити перед приїздом в онлайн-формі свої контактні дані. Після приїзду з Великої Британії допоки не потрібно було іти на ізоляцію чи робити тестування.

Що це за новий штам і що роблять інші країни?

Про новий штам повідомили у МОЗ Великої Британії на початку минулого тижня. На той час його виявили в понад тисячі людей у 60 адміністративних одиницях на південному сході Англії. Наразі мутований вірус зафіксували у Нідерландах, Австралії, Данії.

За попередніми даними науковців, цей штам коронавірусу може поширюватися швидше, ніж уже відомі штами. Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що новий варіант вірусу може бути до 70% більш заразним, ніж попередні. Втім ця інформація поки не підтверджена експериментально й базується лише на комп’ютерному моделюванні.

Уже понад 20 країн вирішили тимчасово обмежити сполучення з Великою Британією. Зокрема Франція на 48 годин зупинила будь-яке сполучення з країною. Канада з понеділка припинила всі польоти з Великої Британії щонайменше на 72 години. Нідерланди заборонили всі пасажирські рейси з Великої Британії щонайменше до 1-го січня. Також там заборонили всі пасажирські пороми.

Про обмеження сполучення з Великою Британією також заявили Туреччина, Естонія, Болгарія, Чехія, Іран, Хорватія, Польща, Аргентина, Бельгія, Німеччина, Португалія та низка інших країн.


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

The maximum upload file size: 5 МБ. You can upload: image.

Свіже
30.04.2021
Вперше приватні заклади вищої освіти зможуть здійснювати підготовку молодших бакалаврів та бакалаврів за державним замовленням. Таким закладам буде відкрито ...
30.04.2021
Міністерство цифрової трансформації повідомило про можливі технічні проблеми у роботі «Дії». О 14.30 Мінцифри повідомило, що технічні роботи на платформі ...
30.04.2021
Цього року 30-го квітня у християн східного обряду – Страсна, або Велика п’ятниця. Назва походить від виразу “Страсті Христові”. Згідно з Євангелієм, саме у ...
30.04.2021
Під час тисняви на єврейському фестивалі Лаг ба-Омер на горі Мерон на півночі Ізраїлю загинули 44 людини. Більш як 150 людей отримали поранення, шість із них ...
29.04.2021
Верховна Рада призначила новим міністром енергетики Германа Галущенка — віцепрезидента «Енергоатому». За відповідне рішення проголосували 305 депутатів. Про це ...
Оксана Мороз
Оксана Мороз
засновниця ініціативи "Як не стати овочем"