<
beta 0.3

США затвердили препарат від коронавірусу «Ремдесивір», який раніше розкритикувала ВООЗ

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) схвалило противірусний препарат «Ремдесивір» для лікування госпіталізованих пацієнтів з COVID-19.

Ще з травня 2020-го року у США почали використовувати цей препарат, але тільки в екстрених випадках. У нього був відповідний статус «emergency».

Про це пише Громадське посилаючись на відповідний документ

Однак тепер Управління з санітарного нагляду визнало препарат «Ремдесивір», який носить торговий бренд Velklury, безпечним і ефективним для лікування «пацієнтів з COVID-19, яким потрібна госпіталізація». 

Згідно з результатами дослідження Національного інституту охорони здоров’я США, «Ремдесивір» в середньому скоротив час відновлення у хворих на COVID-19 на п’ять днів — з 15 до 10.

Не все так однозначно

Минулого тижня Всесвітня організація охорони здоров’я після свого дослідження заявила, що «Ремдесивір» «майже не впливає» на ризик померти через ускладнення COVID-19 та не допомагає швидше одужати.

Що таке «Ремдесивір»?

Препарат розробила американська компанія Gilead ще під час спалаху вірусу Ебола, однак тоді він не був ефективним. Раніше в окремих випадках лікарі повідомляли про покращення здоров’я пацієнтів із COVID-19 після прийняття «Ремдесивіру». Водночас підтвердженої ефективності препарат не мав.

Крім того, цим препаратом лікували американського президента Дональда Трампа. Водночас деякі пацієнти після лікування цим препаратом скаржаться на порушення роботи нирок.

Як пише CNN, перед дослідженням ВООЗ у США заявляли, що «Ремдесивір» приблизно на третину зменшує час лікування у пацієнтів із важким перебігом хвороби, але мало допомагає тим, хто має легкі симптоми.


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

The maximum upload file size: 5 МБ. You can upload: image.

Свіже
30.04.2021
Вперше приватні заклади вищої освіти зможуть здійснювати підготовку молодших бакалаврів та бакалаврів за державним замовленням. Таким закладам буде відкрито ...
30.04.2021
Міністерство цифрової трансформації повідомило про можливі технічні проблеми у роботі «Дії». О 14.30 Мінцифри повідомило, що технічні роботи на платформі ...
30.04.2021
Цього року 30-го квітня у християн східного обряду – Страсна, або Велика п’ятниця. Назва походить від виразу “Страсті Христові”. Згідно з Євангелієм, саме у ...
30.04.2021
Під час тисняви на єврейському фестивалі Лаг ба-Омер на горі Мерон на півночі Ізраїлю загинули 44 людини. Більш як 150 людей отримали поранення, шість із них ...
29.04.2021
Верховна Рада призначила новим міністром енергетики Германа Галущенка — віцепрезидента «Енергоатому». За відповідне рішення проголосували 305 депутатів. Про це ...
Оксана Мороз
Оксана Мороз
засновниця ініціативи "Як не стати овочем"