<
beta 0.3

У Польщі з наступного тижня послаблять карантин: які обмеження будуть зняті

28-го квітня уряд Польщі повідомив про суттєве послаблення карантинних заходів. Відомо, коли відкриють кафе, ресторани, готелі, торгові центри, коли учні повернуться до шкіл й можна буде зняти маски на вулиці.

Польський уряд вирішив воводити суттєві послаблення карантинних обмежень поетапно протягом травня.

Про це пoвідoмляє ВолиньPost посилаючись на Yavp.pl.

Зміни в Польщі з 1-го травня

– З 1-го травня, якщо не буде різкого збільшення кількості захворювань на коронавірус, збільшать ліміт на кількість осіб на відкритих спортивних майданчика – до 50.

– Також з 1-го травня відкриються для дітей, молоді та організованих груп закриті спортивні об’єкти, в тому числі басейни. Одночасно перебувати там зможуть максимум 50% відвідувачів.

Зміни в Польщі з 4-го травня

– З 4-го травня відновлять роботу музеї та художні галереї. Ліміт відвідувачів – 1 людина на 15 м кв.
– З 4-го травня також відкриються торгові центри, великі меблеві та будівельні магазини. Ліміт клієнтів – 1 людина на 15 м кв.
– У костелах з 4-го травня зможе перебувати більше людей. Ліміт відвідувачів – 1 людина на 15 м кв.
– З 4-го травня повністю повертається стаціонарне навчання учнів 1-3 класів.

Зміни в Польщі з 8-го травня

– Готелі почнуть працювати з 8-го травня. Згідно з санітарними обмеженнями, там зможуть заселяти тільки 50% номерів. Крім того, зачиненими досі залишатимуться готельні ресторани та СПА-салони.

Зміни в Польщі з 15-го травня

– Ресторани, кафе та бари відкриються з 15-го травня. Ці об’єкти протягом 2-х тижнів зможуть приймати клієнтів тільки на літніх майданчиках зі збереженням дистанції між столиками.

– З 15-го травня буде скасовано обов’язок закривати рота й носа на вулиці. Щоправда, відбудеться це за умови, якщо середньодобовий показник нових захворювань на коронавірус не перевищуватиме 15 осіб на 100 тис населення. Водночас носити маски й далі потрібно буде в закритих об’єктах (торгові центри, супермаркети, транспорт).
– З 15-го травня будуть знову відчинені кінотеатри та театри. Зайнятими там можуть бути максимум 50% місць.

Від цієї дати можна буде влаштовувати святкові заходи та вечірки на свіжому повітрі (день народження, хрестини і т.д) з дотриманням тих же обмежень, що і у випадку літніх майданчиків кафе та ресторанів. Максимальна кількість учасників святкувань – 25.

– З 15-го травня буде запроваджено гібридне навчання для учнів 4-8 класів шкіл та 1-4 класів ліцеїв.

– З 15-го травня на спортивні події на відкритих об’єктах почнуть потроху впускати глядачів – максимум 25% зайнятих місць.

Зміни в Польщі з 29-го травня

– З 29-го травня кафе, ресторанам та барам буде дозволено розміщувати клієнтів всередині стаціонарних приміщень. При цьому зайнятими там можуть бути максимум 50% місць.
– З 29-го травня також буде дозволено влаштовувати святкові заходи всередині ресторанів (весілля і т.д). Ліміт учасників – 50 осіб.
Буде збільшено ліміт відвідувачів у кінотеатрах та театрах – до 50% зайнятих місць.
– Буде збільшено ліміт глядачів на спортивних подіях на відкритих об’єктах – до 50% зайнятих місць.
– Закриті спортивні об’єкти та басейни відкриють для всіх охочих
З 29-го травня будуть відкриті тренажерні зали, фітнес-центри та солярії. Ліміт відвідувачів – 1 людина на 15 м кв.
– З 29-го травня всі учні шкіл повернуться до стаціонарного навчання.


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

The maximum upload file size: 5 МБ. You can upload: image.

Свіже
30.04.2021
Вперше приватні заклади вищої освіти зможуть здійснювати підготовку молодших бакалаврів та бакалаврів за державним замовленням. Таким закладам буде відкрито ...
30.04.2021
Міністерство цифрової трансформації повідомило про можливі технічні проблеми у роботі «Дії». О 14.30 Мінцифри повідомило, що технічні роботи на платформі ...
30.04.2021
Цього року 30-го квітня у християн східного обряду – Страсна, або Велика п’ятниця. Назва походить від виразу “Страсті Христові”. Згідно з Євангелієм, саме у ...
30.04.2021
Під час тисняви на єврейському фестивалі Лаг ба-Омер на горі Мерон на півночі Ізраїлю загинули 44 людини. Більш як 150 людей отримали поранення, шість із них ...
29.04.2021
Верховна Рада призначила новим міністром енергетики Германа Галущенка — віцепрезидента «Енергоатому». За відповідне рішення проголосували 305 депутатів. Про це ...
Оксана Мороз
Оксана Мороз
засновниця ініціативи "Як не стати овочем"