<
beta 0.3

У Польщі з наступного тижня послаблять карантин: які обмеження будуть зняті

28-го квітня уряд Польщі повідомив про суттєве послаблення карантинних заходів. Відомо, коли відкриють кафе, ресторани, готелі, торгові центри, коли учні повернуться до шкіл й можна буде зняти маски на вулиці.

Польський уряд вирішив воводити суттєві послаблення карантинних обмежень поетапно протягом травня.

Про це пoвідoмляє ВолиньPost посилаючись на Yavp.pl.

Зміни в Польщі з 1-го травня

– З 1-го травня, якщо не буде різкого збільшення кількості захворювань на коронавірус, збільшать ліміт на кількість осіб на відкритих спортивних майданчика – до 50.

– Також з 1-го травня відкриються для дітей, молоді та організованих груп закриті спортивні об’єкти, в тому числі басейни. Одночасно перебувати там зможуть максимум 50% відвідувачів.

Зміни в Польщі з 4-го травня

– З 4-го травня відновлять роботу музеї та художні галереї. Ліміт відвідувачів – 1 людина на 15 м кв.
– З 4-го травня також відкриються торгові центри, великі меблеві та будівельні магазини. Ліміт клієнтів – 1 людина на 15 м кв.
– У костелах з 4-го травня зможе перебувати більше людей. Ліміт відвідувачів – 1 людина на 15 м кв.
– З 4-го травня повністю повертається стаціонарне навчання учнів 1-3 класів.

Зміни в Польщі з 8-го травня

– Готелі почнуть працювати з 8-го травня. Згідно з санітарними обмеженнями, там зможуть заселяти тільки 50% номерів. Крім того, зачиненими досі залишатимуться готельні ресторани та СПА-салони.

Зміни в Польщі з 15-го травня

– Ресторани, кафе та бари відкриються з 15-го травня. Ці об’єкти протягом 2-х тижнів зможуть приймати клієнтів тільки на літніх майданчиках зі збереженням дистанції між столиками.

– З 15-го травня буде скасовано обов’язок закривати рота й носа на вулиці. Щоправда, відбудеться це за умови, якщо середньодобовий показник нових захворювань на коронавірус не перевищуватиме 15 осіб на 100 тис населення. Водночас носити маски й далі потрібно буде в закритих об’єктах (торгові центри, супермаркети, транспорт).
– З 15-го травня будуть знову відчинені кінотеатри та театри. Зайнятими там можуть бути максимум 50% місць.

Від цієї дати можна буде влаштовувати святкові заходи та вечірки на свіжому повітрі (день народження, хрестини і т.д) з дотриманням тих же обмежень, що і у випадку літніх майданчиків кафе та ресторанів. Максимальна кількість учасників святкувань – 25.

– З 15-го травня буде запроваджено гібридне навчання для учнів 4-8 класів шкіл та 1-4 класів ліцеїв.

– З 15-го травня на спортивні події на відкритих об’єктах почнуть потроху впускати глядачів – максимум 25% зайнятих місць.

Зміни в Польщі з 29-го травня

– З 29-го травня кафе, ресторанам та барам буде дозволено розміщувати клієнтів всередині стаціонарних приміщень. При цьому зайнятими там можуть бути максимум 50% місць.
– З 29-го травня також буде дозволено влаштовувати святкові заходи всередині ресторанів (весілля і т.д). Ліміт учасників – 50 осіб.
Буде збільшено ліміт відвідувачів у кінотеатрах та театрах – до 50% зайнятих місць.
– Буде збільшено ліміт глядачів на спортивних подіях на відкритих об’єктах – до 50% зайнятих місць.
– Закриті спортивні об’єкти та басейни відкриють для всіх охочих
З 29-го травня будуть відкриті тренажерні зали, фітнес-центри та солярії. Ліміт відвідувачів – 1 людина на 15 м кв.
– З 29-го травня всі учні шкіл повернуться до стаціонарного навчання.


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

The maximum upload file size: 5 МБ. You can upload: image. Drop file here

Свіже
13.09.2021
Кліп української режисерки Таню Муіньо на пісню Montero (Call Me By Your Name) репера Lil Nas X отримав три нагороди премії MTV Video Music Awards 2021. Про це повідомляється на сайті премії, ...
1 вересня – час до школи. У школах Нововолинська пройшли перші дзвоники. Цього року – традиційні. Щоправда, не в усіх ліцеях міста вони були для всіх класів. ...
31.08.2021
Державна прикордонна служба України активно застосовує електронну перевірку COVID-19-сертифікатів, що підтверджують вакцинацію громадян, негативний результат ...
28.07.2021
На Прикарпатті внаслідок падіння легкомоторного спортивного літака загинуло 4 людини. 28-го липня близько 13:40 поблизу с. Шепарівці Коломийського району сталося ...
27.07.2021
Кабінет Міністрів готує рішення про виділення по 2 тисячі гривень на кожну дитину з малозабезпечених багатодітних сімей для підготовки до нового навчального ...
Оксана Мороз
Оксана Мороз
засновниця ініціативи "Як не стати овочем"