<
beta 0.3

У Києві з’явиться перше муніципальне кладовище для домашніх улюбленців та новий центр захисту тварин

У Києві з’явиться універсальний центр захисту тварин, який поєднуватиме ветеринарну клініку та притулок, та перше офіційне кладовище домашніх улюбленців.

Заклади для тварин створять у межах програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулюванням кількості безпритульних тварин.

Таке рішення ухвалили на пленарному засіданні Київської міської ради 24-го грудня, пише Громадське.

Для киян проводитимуть просвітницькі заходи та поширюватимуть соціальну рекламу.

Чинні програми також продовжать ㅡ зокрема для контролю за тваринами в місті працюють програми стерилізації безхатніх котів та собак та підтримки опікунства над безпритульними тваринами.

У міськраді Києва зазначили, що програма має покращити санітарний та епідеміологічний стан міста, а також регулювати кількість безпритульних тварин гуманними способами.

Загалом на програму захисту тварин на 2020-2022 роки виділять 185,7 мільйона гривень, з них 183,7 мільйона — з бюджету столиці.

На ці кошти також мають створити інфраструктуру для вигулу та тренувань собак та встановити комплекси для прибирання за улюбленцями.

Ще частина коштів відведена на потреби притулків у Києві: корм, необхідні медикаменти, тощо. Наразі, за даними міськради Києва, у притулках столиці перебувають понад 5 тисяч тварин.

Хіба про це не казали раніше?

Так, будівництво першого центру захисту тварин Київська міська рада ухвалила ще у 2017 році. Тоді ж затвердили програму контролю за утриманням домашніх тварин та регулюванням кількості безпритульних тварин гуманними методами на 2017-2019 роки.

За час дії цієї програми у Києві стерилізували понад 23 тисяч безпритульних собак та кішок. Майже 3 тисячі тварин, які раніше жили на вулицях, врятували, вакцинували та передали до нових родин.


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


The maximum upload file size: 5 МБ.
You can upload: image.

Свіже
22.01.2021
В американському Бостоні тисячі доз вакцини від коронавірусу компанії Moderna були знищені через те, що прибиральник випадково вимкнув холодильник, у якому вони ...
22.01.2021
Газета Times із посиланням на високопоставленого члена уряду Японії повідомила, що у зв’язку з пандемією COVID-19 влада Японії має намір скасувати літні Олімпійські ...
22.01.2021
Люди продовжують знаходити в старих серіях “Сімпсонів” передбачення майбутнього, і цього разу в епізоді 2000-го побачили “Камалу Харіс” – Лізу Сімпсон ...
22.01.2021
У Парижі (Франція) невідомі побили 15-річного українця поблизу Ейфелевої вежі. У Міністерстві закордонних справ повідомили, що він став жертвою конфлікту між ...
22.01.2021
Міністр охорони здоров’я Максим Степанов вважає доволі успішним результат жорсткого карантину, який триває з 8-го січня, адже кількість нових хворих і ...
Оксана Мороз
Оксана Мороз
засновниця ініціативи "Як не стати овочем"