<
beta 0.3

У більшості регіонів України сьогодні проведуть пробне ЗНО

У більшості регіонів України в суботу відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року.

За інформацією, раніше оприлюдненою Міністерством освіти і науки України, учасники пробного ЗНО мають з’явитися до пунктів тестування до 10:50.

Тестування розпочнеться близько 11:00, інформує Укрінформ.

У МОН зауважили, що вхід учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності паспорта (або іншого документа, що посвідчує особу) та запрошення-перепустки.

Усі учасники пробного ЗНО зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів як до входу в пункти тестування, так і впродовж усього періоду оцінювання: учасники мають перебувати у масках, мати дезінфектори та користуватися ними, дотримуватися соціальної дистанції з іншими учасниками тестування.

У Києві, Чернігівській та Миколаївській областях пробне ЗНО пройде 24-го квітня. Таке рішення було прийнято через посилений карантин і припинення руху громадського транспорту в цих регіонах, що унеможливлює доїзд зареєстрованих учасників, а також педагогічних працівників, залучених до проведення зовнішнього оцінювання.

У МОН зазначили, що незалежно від того, коли саме учасники проходитимуть оцінювання – 10-го чи 24-го квітня – для них буде доступна можливість завантажити тестові зошити з будь-яких предметів із переліку і пройти тестування вдома.

Результати пробного ЗНО (за шкалами 1-12 балів, 100-200 балів) будуть розміщені в особистих кабінетах учасників оцінювання до 30-го квітня.

МОН, Український і регіональні центри оцінювання закликали учасників пробного ЗНО бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не наражати себе та інших на небезпеку, стежити за самопочуттям перед тестуванням та за наявності симптомів ГРВІ залишатися вдома.

Якщо учасник вирішить залишитися вдома, він зможе завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я.

У 2020 році пробне ЗНО було скасовано через епідемічну ситуацію. У 2021 році , за повідомленням Міністерства освіти та науки, пробне ЗНО, основна сесія ЗНО відбудуться в установлені терміни.


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

The maximum upload file size: 5 МБ. You can upload: image. Drop file here

Свіже
13.09.2021
Кліп української режисерки Таню Муіньо на пісню Montero (Call Me By Your Name) репера Lil Nas X отримав три нагороди премії MTV Video Music Awards 2021. Про це повідомляється на сайті премії, ...
1 вересня – час до школи. У школах Нововолинська пройшли перші дзвоники. Цього року – традиційні. Щоправда, не в усіх ліцеях міста вони були для всіх класів. ...
31.08.2021
Державна прикордонна служба України активно застосовує електронну перевірку COVID-19-сертифікатів, що підтверджують вакцинацію громадян, негативний результат ...
28.07.2021
На Прикарпатті внаслідок падіння легкомоторного спортивного літака загинуло 4 людини. 28-го липня близько 13:40 поблизу с. Шепарівці Коломийського району сталося ...
27.07.2021
Кабінет Міністрів готує рішення про виділення по 2 тисячі гривень на кожну дитину з малозабезпечених багатодітних сімей для підготовки до нового навчального ...
Оксана Мороз
Оксана Мороз
засновниця ініціативи "Як не стати овочем"