<
beta 0.3

Travel-блогер Іра Голдман та хаскі по кличці Спейс: Сторінки Instagram, які надихають

Instagram з кожним днем розширює свої горизонти та дає можливість ознайомитись з цікавими сторінками, які здатні надихати. Одним з них є профіль під ніком @veryira. Він належить Ірі Голдман та її собаці Спейс.

Іра Голдман – блогерка, у минулому редактор журналу Cosmopolitan. Дівчина активно веде свою сторінку в Instagram, де розповідає про подорожі. Її постійним супутником, а також другом являється її собака. породи хаскі, Спейс. Разом вони показують людям те, що поїздки в різні країни з домашніми улюбленцями не тільки можливо, а ще й дуже цікаво.

“🐕💬Розмовляюча Хаскі і Екс-редактор Cosmo. Про любов, свободу і щастя.”

пише дівчина в описі своєї сторінки.

Блогерка Іра знайомить з собою та Спейс своїх підписників у Instagram:

Хто я така? Я – Іра, яка живе життям своєї мрії. Давайте познайомимось.
⠀У моєму бідному, але дуже щасливому дитинстві, я хотіла 3 речі:
1. Виїхати з Тольятті;
2. Собаку;
3. Подорожувати.
⠀Перший пункт став найпростішим – я поступила в Архітектурно-будівельний університет і змінила рідну домівку на кімнатку в самарському гуртожитку 3 на 3 метри. За фахом я дизайнер одягу, з червоним дипломом, який мені, до речі, так і не знадобився.
⠀Після інституту я поїхала в Москву і змінила гуртожиток на однушку, яку ми з подругами ділили на чотирьох.
⠀Так як мені доводилося працювати з 17-ти років, у мене накопичилося серйозне портфоліо дизайнера. Воно допомогло мені влаштуватися в журнал Cosmopolitan асистентом. Через рік я навчилася писати. Сама. Просто сиділа ночами в редакції, читала, намагалася зрозуміти, в чому ж секрет крутого тексту, і вірила, що все вийде. Так я і стала редактором.
⠀Собака дісталася мені в подарунок. Був грудень, коли я вперше взяла на руки маленьку Спейс. З тих пір ми більше не розлучалися.

Карелія

Подорожі же почалися випадково, так само, як і весілля. Це дві пов’язані між собою речі. Мій колишній чоловік запропонував кинути все і почати все спочатку в Америці. Там я вирішила стати блогером. Від нудьги, тому, що не можу нічого не робити.
⠀У США ми прожили майже 2 роки і постійно переїжджали по різних містах. Найбільше я полюбила Вашингтон. Потім – розійшлися.

Карелія

Я важко переживала розрив з чоловіком, але не опускала руки, продовжувала вести блог і ловити кадри в самих різних куточках світу. Бігла, світ за очі від свого болю і позбулася від неї, підкоривши Ельбрус. Разом зі Спейс, зрозуміло.
⠀Зараз я можу сказати, що я по-справжньому щаслива. Кожен день я займаюся саморозвитком, спортом. Я пробую, ризикую, живу!
⠀Про те, як стати щасливим, повірити, щиро полюбити себе і життя я пишу в своєму блозі.

Байкал / Baikal
New York
Dargavs
Venice, Italy
Bangladesh

Я знаю не з чуток: життям своєї мрії може кожен. Головне – вірити, діяти і ніколи не здаватись. Тисячі моїх читачів вже зробили це, а значить, що я пишу і живу не дарма.

Nice, France
Chelyabinsk, Russia
Los Angeles, California
Hallstatt, Austria
Italy
Oregon
Ceresole Reale, Italy
Switzerland
Свіже
22.09.2020
Сотні китів опинилися на мілині біля західного узбережжя австралійського острова Тасманія. Рятувальники намагаються врятувати морських ссавців. За попередніми ...
22.09.2020
Британський сайт WhatCar провів дослідження надійності автомобілів та назвав 5 авто, які ламаються в перший рік після покупки. Експерти опитали 13 тисяч автовласників, ...
22.09.2020
У Німеччині почали боротьбу з українськими заробітчанами, які нелегально намагаються пробратися в країну. За даними місцевої поліції, українців затримують ...
22.09.2020
Компанія Apple хоче навчити свого голосового помічника Siri розуміти та відповідати українською мовою. Для цього на своєму сайті вона розмістила оголошення про ...
21.09.2020
Нововолинський відділ Володимир-Волинської місцевої прокуратури скерував до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення 17-річним мешканцем ...
Невідомий
Невідомий
проводив опитування про політику у Володимирі