<
beta 0.3

Телеграм випустив оновлення — зʼявились відеоаватарки й ефект гладкої шкіри

Месенджер Telegram випустив оновлення, в якому зʼявились відеоаватарки — замість світлини профілю тепер можна завантажити відео. Про це йдеться у пресрелізі Телеграм.

Користувач зможе обрати, який кадр буде аватаркою у чатах, а при відкритті його профілю буде відео.

У медіаредактор додали ефект гладкої шкіри для світлин і відео, які зробили на фронтальну камеру.

Розділ «Люди поблизу» отримав нові функції — якщо співрозмовник напише через цей розділ, користувач зможе побачити, як далеко від нього він перебуває. Якщо людина відкрита до нових знайомств, опцію «Показати мене» можна увімкнути в розділі «Контакти — Знайти людей поблизу».

Також можна пропускати повідомлення від неконтактів — нове налаштування в розділі «Приватність і безпека» дозволяє автоматично вимикати сповіщення й поміщати новий чат до Архіву, якщо користувача немає у списку контактів. Усі такі чати залишаться в теці «Архів чатів», і їх можна повернути в основний список чатів будь-коли.

Попередній перегляд для повідомлень відтепер показує мініверсію доданого зображення. Такі ж мініпрев’ю показуються у сповіщеннях і пошуку повідомлень. Якщо утримувати палець на світлині користувача у списку чатів, то чат відкриється у режимі попереднього перегляду, залишаючись непрочитаним.

Для власників груп з понад 500 учасників тепер доступна статистика з наочними графіками зростання й активності в групі. У топі активних учасників можна подивитися, скільки повідомлень учасники писали у групі та скільки символів у середньому припадає на одне повідомлення. Найближчим часом статистика груп має з’явитись у спільнотах від 100 учасників.

Музичний плеєр у застосунку для Android отримав новий дизайн та іконки — можна розгорнути список композицій та обрати режим відтворення кнопкою зліва: зациклити, перемішати або програвати пісні у зворотньому порядку.

Відтепер є можливість використовувати декілька облікових записів у Telegram Desktop, також можна надіслати смайлик футбольного мʼяча, абиподивитися, чи вдасться забити гол.

Окрім цього, розробники збільшили розмір файлів, які можна надсилати через месенджер, — до 2 Гб кожен (раніше було 1,5 Гб).


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

The maximum upload file size: 5 МБ. You can upload: image.

Свіже
30.04.2021
Вперше приватні заклади вищої освіти зможуть здійснювати підготовку молодших бакалаврів та бакалаврів за державним замовленням. Таким закладам буде відкрито ...
30.04.2021
Міністерство цифрової трансформації повідомило про можливі технічні проблеми у роботі «Дії». О 14.30 Мінцифри повідомило, що технічні роботи на платформі ...
30.04.2021
Цього року 30-го квітня у християн східного обряду – Страсна, або Велика п’ятниця. Назва походить від виразу “Страсті Христові”. Згідно з Євангелієм, саме у ...
30.04.2021
Під час тисняви на єврейському фестивалі Лаг ба-Омер на горі Мерон на півночі Ізраїлю загинули 44 людини. Більш як 150 людей отримали поранення, шість із них ...
29.04.2021
Верховна Рада призначила новим міністром енергетики Германа Галущенка — віцепрезидента «Енергоатому». За відповідне рішення проголосували 305 депутатів. Про це ...
Оксана Мороз
Оксана Мороз
засновниця ініціативи "Як не стати овочем"