<
beta 0.3

Що чекає українських туристів в умовах карантину в Туреччині

У Туреччині в умовах карантину підготували всі заходи безпеки, щоб знизити ризики зараження коронавірусом.

Щоб зберегти туристичний сезон місцева влада та бізнес розробили масштабну систему протидії COVID-19. Після інспекції аеропорту, готелів і туристичних пам’яток журналістами вони прийшли до висновку, що шансів заразитися в Туреччині менше, ніж в Україні.

Пише Апостроф посилаючись на УНІАН.

Безпека в аеропортах

В аеропортах країни всі бажаючі можуть пройти тестування на коронавірус. Але воно обов’язкове для пасажирів, у яких температура вища 37,8 градуса.

Процедури з безпеки не створюють дискомфорту відпочиваючим. Наприклад, прилітаючим в аеропорт “Даламан” туристам, на відміну від українського “Борисполя”, не міряють температуру тіла індивідуально. Тому на виході з літака не створюються черги. Там встановлено спеціальні камери, які сканують людей, визначаючи з температуру. На моніторі видно тих, у кого вона підвищена.

Туристів з температурою виводять з потоку, мінімізуючи їх контакт з іншими пасажирами. Всі люди повинні бути в масках. Контроль ведуть в літаку і в аеропорту прибуття.

Дотримання правил на вулицях курортних міст

До заходів безпеки в Туреччині ставляться більш серйозно. Працівники сфери послуг завжди зустрічають клієнтів в засобах індивідуального захисту. Також турки носять їх і на вулиці. У багатьох об’єктах сфери послуг, готелях і органах державної влади можна взяти маску безкоштовно.

Скрізь в містах встановлено лайтбокси та білборди з інформацією про коронавірус на різних мовах. Санітайзери розміщені буквально на кожному кроці.

Готелі

Дуже серйозно поставилися до безпеки людей об’єкти розміщення. Там проводять вимірювання температури. На підлозі є розмітка для дотримання соціальної дистанції. Скрізь є антисептики. А вхід в зали і ресторани дозволений тільки в масці. Їх, до речі, можна взяти в готелі безкоштовно.

Валізи прибулих гостей дезінфікують. Також обробляють меблі в барах і холах. У номерах також проводиться дезінфекція, зокрема навіть вимикачів і пультів.

На шведських столах їжа захищена скляною перегородкою. Їжу за вибором гостей видають кухарі в засобах захисту.

Пляжі

Пляжі Туреччини облаштували так, щоб люди могли дотримуватися дистанції. Там також є антисептики, якими можна скористатися.


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


The maximum upload file size: 5 MB.
You can upload: image.

Свіже
03.08.2020
Встановили обов’язкову 14-денну самоізоляцію для осіб, які з 1-го серпня 2020 року в’їжджатимуть в Україну з території Польщі. Про це повідомляє Посольство України ...
03.08.2020
На пшеничному полі під Києвом з’явилася гігантська фігура пляшки, розмір якої становить 202 метра в довжину і 57 метрів у ширину. Це новий національний рекорд ...
03.08.2020
У Києві 3 серпня 32-річний уродженець Узбекистану Сухроб Карімов захопив приміщення «Універсал банку» у ТЦ «Леонардо». Чоловік повідомив, що у нього є вибухівка, та ...
03.08.2020
35-річний громадянин України вимахував ножем до відпочивальників на березі Вісли. Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на strazmiejska.waw.pl, українець увечері розгулював у ...
03.08.2020
Президент України Володимир Зеленський вимагає, аби уряд чітко пояснив людям, як відбувається розподіл на чотири зони і навіщо потрібен адаптивний ...
Ольга Айвазовська
Ольга Айвазовська
Координатор Громадської мережи "ОПОРА"