<
beta 0.3

Одна з фігуранток скандалу в Дубаї наважилася розповісти, що там насправді сталося

Яна радіє, що всі ці пригоди позаду. І навіть уже зателефонувала бабусі, яка не знала, як яскрава онучка відпочиває. Їй соромно і вона впевнена, що у в’язниці відсиділа заслужено.

Одна з дівчат, які були оголеними на дубайському хмарочосі, вперше дала інтерв’ю. Чому поїхала, чи платили штраф, щоби вийти з тюрми, і як заробляє на життя – розповіла одна з найпомітніших дівчат із фотосесії – Яна Грабощук. Її інтернет-спільнота відразу ідентифікувала по татуюванню на стегні.

Про те, чому тепер дівчина соромиться виходити на вулицю – 16-го квітня йдеться у сюжеті ТСН.

Одна з двадцяти шести дівчат, які фотографувались оголеними в мусульманській країні і яка за це опинилася в тамтешній в’язниці. Відсиділа 8 днів і була депортована. І вона єдина фігурантка скандалу в Дубаю, яка наважилася розповісти, що там насправді сталося.

На таких фото, запевняє, не заробляє. Працювати, каже почала в 19 років. У соцмережах її з подругами називали ескортницями – це коли дівчата супроводжують на різних заходах багатих клієнтів. Яна каже – це маячня. Її поїздки, дружба з Віталієм Гречиним, який повіз їх у Дубай, це просто яскравий дружній відпочинок. Чоловіка називає добрим, який ніколи не просить інтиму, а просто любить, щоби його оточував почет гарних дівчат. А для них це можливіть подивитися світ.

У тому, що сталося на балконі в Дубаю нікого не звинувачує. Каже, навіть не підозрювали до чого можуть призвести ці пустощі.

За словами Яни – це не була фотосесія. Устигли зробити лише кілька кадрів. А поліція дізналася про це, коли місцевий сусід перепостив світлини і позначив поліцію. Допитували дівчат зранку до пізньої ночі. Потім забрали особисті речі.

І вони на собі відчули, як жорстоко ставляться до тих, хто порушує закон. Їм загрожувало півроку в’язниці та штраф у майже півтори тисячі доларів. Однак їх просто відпустили і депортували. Назавжди.

Відпустили, каже, тому, що після дослідження телефонів упевнилися, що дівчата – не ескортниці. Організатор поїздки Віталій Гречин досі залишається у в’язниці. Про те, що летять на батьківщину, дівчата відчули вже в літаку.

Удома чекав коханий. Яна радіє, що всі ці пригоди позаду. І навіть уже зателефонувала бабусі, яка не знала, як яскрава онучка відпочиває. Каже, зрозуміла, пробачила і вже не засуджує.


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

The maximum upload file size: 5 МБ. You can upload: image.

Свіже
30.04.2021
Вперше приватні заклади вищої освіти зможуть здійснювати підготовку молодших бакалаврів та бакалаврів за державним замовленням. Таким закладам буде відкрито ...
30.04.2021
Міністерство цифрової трансформації повідомило про можливі технічні проблеми у роботі «Дії». О 14.30 Мінцифри повідомило, що технічні роботи на платформі ...
30.04.2021
Цього року 30-го квітня у християн східного обряду – Страсна, або Велика п’ятниця. Назва походить від виразу “Страсті Христові”. Згідно з Євангелієм, саме у ...
30.04.2021
Під час тисняви на єврейському фестивалі Лаг ба-Омер на горі Мерон на півночі Ізраїлю загинули 44 людини. Більш як 150 людей отримали поранення, шість із них ...
29.04.2021
Верховна Рада призначила новим міністром енергетики Германа Галущенка — віцепрезидента «Енергоатому». За відповідне рішення проголосували 305 депутатів. Про це ...