<
beta 0.3

Одна з фігуранток скандалу в Дубаї наважилася розповісти, що там насправді сталося

Яна радіє, що всі ці пригоди позаду. І навіть уже зателефонувала бабусі, яка не знала, як яскрава онучка відпочиває. Їй соромно і вона впевнена, що у в’язниці відсиділа заслужено.

Одна з дівчат, які були оголеними на дубайському хмарочосі, вперше дала інтерв’ю. Чому поїхала, чи платили штраф, щоби вийти з тюрми, і як заробляє на життя – розповіла одна з найпомітніших дівчат із фотосесії – Яна Грабощук. Її інтернет-спільнота відразу ідентифікувала по татуюванню на стегні.

Про те, чому тепер дівчина соромиться виходити на вулицю – 16-го квітня йдеться у сюжеті ТСН.

Одна з двадцяти шести дівчат, які фотографувались оголеними в мусульманській країні і яка за це опинилася в тамтешній в’язниці. Відсиділа 8 днів і була депортована. І вона єдина фігурантка скандалу в Дубаю, яка наважилася розповісти, що там насправді сталося.

На таких фото, запевняє, не заробляє. Працювати, каже почала в 19 років. У соцмережах її з подругами називали ескортницями – це коли дівчата супроводжують на різних заходах багатих клієнтів. Яна каже – це маячня. Її поїздки, дружба з Віталієм Гречиним, який повіз їх у Дубай, це просто яскравий дружній відпочинок. Чоловіка називає добрим, який ніколи не просить інтиму, а просто любить, щоби його оточував почет гарних дівчат. А для них це можливіть подивитися світ.

У тому, що сталося на балконі в Дубаю нікого не звинувачує. Каже, навіть не підозрювали до чого можуть призвести ці пустощі.

За словами Яни – це не була фотосесія. Устигли зробити лише кілька кадрів. А поліція дізналася про це, коли місцевий сусід перепостив світлини і позначив поліцію. Допитували дівчат зранку до пізньої ночі. Потім забрали особисті речі.

І вони на собі відчули, як жорстоко ставляться до тих, хто порушує закон. Їм загрожувало півроку в’язниці та штраф у майже півтори тисячі доларів. Однак їх просто відпустили і депортували. Назавжди.

Відпустили, каже, тому, що після дослідження телефонів упевнилися, що дівчата – не ескортниці. Організатор поїздки Віталій Гречин досі залишається у в’язниці. Про те, що летять на батьківщину, дівчата відчули вже в літаку.

Удома чекав коханий. Яна радіє, що всі ці пригоди позаду. І навіть уже зателефонувала бабусі, яка не знала, як яскрава онучка відпочиває. Каже, зрозуміла, пробачила і вже не засуджує.


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

The maximum upload file size: 5 МБ. You can upload: image. Drop file here

Свіже
13.09.2021
Кліп української режисерки Таню Муіньо на пісню Montero (Call Me By Your Name) репера Lil Nas X отримав три нагороди премії MTV Video Music Awards 2021. Про це повідомляється на сайті премії, ...
1 вересня – час до школи. У школах Нововолинська пройшли перші дзвоники. Цього року – традиційні. Щоправда, не в усіх ліцеях міста вони були для всіх класів. ...
31.08.2021
Державна прикордонна служба України активно застосовує електронну перевірку COVID-19-сертифікатів, що підтверджують вакцинацію громадян, негативний результат ...
28.07.2021
На Прикарпатті внаслідок падіння легкомоторного спортивного літака загинуло 4 людини. 28-го липня близько 13:40 поблизу с. Шепарівці Коломийського району сталося ...
27.07.2021
Кабінет Міністрів готує рішення про виділення по 2 тисячі гривень на кожну дитину з малозабезпечених багатодітних сімей для підготовки до нового навчального ...