<
beta 0.3

Одеський кінофестиваль оголосив переможців цьогорічного конкурсу

Журі 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю визначило цьогорічних переможців конкурсу. Їх оголосили на урочистій церемонії закриття, яка відбулася в онлайн-форматі через пандемію коронавірусу.

Про це повідомило Громадське посилаючись на пресслужбу фестивалю.

Головну нагороду — ґран-прі Міжнародного конкурсу — отримав американський фільм «Вечеря в Америці» режисера Адама Ремеєра.

Головні герої стрічки — панк-музикант, що тікає від переслідування, і дівчина, яка фанатіє від його гурту. Вони вирушають у раптову подорож по США.

Журі Національного конкурсу «Найкращим повнометражним фільмом» назвало українсько-румунську документальну стрічку Адріана Пірву та Олени Максьом «Не все буде добре». Він також отримав нагороду за «Найкращу режисерську роботу».

«Найкращим українським короткометражним фільмом» став «Прощавай, Головін» режисера Мат’ю Ґрімар.

«Найкращим українським повнометражним фільмом» Міжнародна федерація кінопреси назвала «Бєс» (режисер Єгора Трояновський). А звання «Найкращої української короткометражки» від неї отримав фільм «Чачьó» (режисер Віталій Гавура).

«Приз глядацьких симпатій» у Національній конкурсній програмі отримала стрічка «Віктор_Робот» (режисер Анатолій Лавренишин).

«Найкращою акторкою року» за версією ОМКФ стала Марія Хомутова за роль у стрічці «Двоє» (реж. Владислав Вітрів). У номінації «Найкраща акторська робота» Міжнародного конкурсу переміг ансамбль акторок з фільму «Материнство» (реж. Маура Дельперо): Лідія Ліберман, Деніз Каррізо, Аґустина Малале.

«Найкращим режисером» став Фабріс дю Вельс, який зняв фільм «Обожнювання». А найкращим фільмом журі назвало стрічку «Атлантида» Валентина Васяновича.


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

The maximum upload file size: 5 МБ. You can upload: image.

Свіже
30.04.2021
Вперше приватні заклади вищої освіти зможуть здійснювати підготовку молодших бакалаврів та бакалаврів за державним замовленням. Таким закладам буде відкрито ...
30.04.2021
Міністерство цифрової трансформації повідомило про можливі технічні проблеми у роботі «Дії». О 14.30 Мінцифри повідомило, що технічні роботи на платформі ...
30.04.2021
Цього року 30-го квітня у християн східного обряду – Страсна, або Велика п’ятниця. Назва походить від виразу “Страсті Христові”. Згідно з Євангелієм, саме у ...
30.04.2021
Під час тисняви на єврейському фестивалі Лаг ба-Омер на горі Мерон на півночі Ізраїлю загинули 44 людини. Більш як 150 людей отримали поранення, шість із них ...
29.04.2021
Верховна Рада призначила новим міністром енергетики Германа Галущенка — віцепрезидента «Енергоатому». За відповідне рішення проголосували 305 депутатів. Про це ...
Оксана Мороз
Оксана Мороз
засновниця ініціативи "Як не стати овочем"