<
beta 0.3

Нардеп Тищенко у липні найбільше серед політиків витратив на рекламу у фейсбук

У липні у фейсбук сторінки народних депутатів, політиків, партій та ЗМІ витратили на політичну рекламу $52 678. Найбільш заплатив народний депутат, голова Київського осередку партії «Слуга народу» Микола Тищенко.

Про це йдеться у матеріалі громадської організації «Опора».

Зі сторінки Тищенка у липні транслювалося 72 рекламні політичні оголошення, які коштували $15 310. У повідомленнях йдеться, що рекламу оплачує власне фейсбук-сторінка Слуга Народу – Тищенко Микола – Округ 219. У рекламі були пости з критикою стану інфраструктури столиці та із закликом поставити лайк сторінці. Найбільші інвестиції були в пост, де рекламується намір розробити стратегію розвитку Києва та залишити свої пропозиції щодо покращення благоустрою міста – $2-2,5 тисяч.

Другу позицію за інвестиціями в політичну рекламу займає сторінка експремʼєра Володимира Гройсмана. У липні він сплатив $8 268 за трансляцію 99 рекламних оголошень. У рекламі були пости із закликом підтримати сторінку, а також відеофрагменти виступів у передачах на ТБ.

Партія Шарія у липні витратила $6 745 на рекламу у фейсбук. Вона рекламувала пости із критикою влади та із закликами лайкнути сторінку. Весь рекламний контент був російською мовою.

Всього 6 рекламних оголошень опублікувала сторінка ПолитПост, але сплатила за них $5 402. Сторінка рекламує публікації на клікбейтних ресурсах Znaj.ua та Politeka.net, де йдеться про рейтинги кандидатів на політичні посади у місті Києві, а також один пост про ситуацію з Нацбанком України.

Пʼяте місце займає сторінка телевізійного політичного шоу Шустер LIVE, яка у липні інвестувала в рекламу $5 208. У рекламі були відео з виступами українських політиків, високопосадовців, громадських діячів та експертів.

«Опора» повідомляє, що більшість рекламодавців географічно налаштовували рекламу на Дніпропетровську область, Київ та Львівську область.

Свіже
24.09.2020
Національна поліція відкрила кримінальні провадження через хакерську атаку на сайти обласних управлінь поліції та Вараської міськради на Рівненщині.Про ...
24.09.2020
У Рівненській області на території Дубровицького держлісгоспу місцеві мешканці незаконно видобували бурштин. Про це повідомили у прессцентрі СБУ. За даними ...
22-го вересня відбулося засідання робочої групи  з питань сплати податкових та інших обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів. Повідомляє Нововолинська ...
24.09.2020
Джиджи Хадід і Зейн Малік, які зустрічаються з 2015-го року, вперше стали батьками. Сьогодні вранці модель повідомила у своєму Instagram, що народила дівчинку. Про це пише ...
Оксана Мороз
Оксана Мороз
засновниця ініціативи "Як не стати овочем"