<
beta 0.3

Напад у потязі: в Укрзалізниці розповіли, як мав поводитися персонал і яку компенсацію може отримати потерпіла

В Укрзалізниці пояснили, як мав поводитися персонал у ситуації, коли невідомий чоловік побив пасажирку потяга «Маріуполь — Київ», та чи зможе потерпіла отримати компенсацію.

Нагадаємо, 31-го липня в поїзді “Маріуполь – Київ” чоловік увірвався в купе, де їхала жінка з дитиною. Він побив її і намагався зґвалтувати.

Про це пише Громадське.

Потерпіла розповіла, що саме її чоловік викликав поліцію на станцію «Київ — Пасажирський», хоча в УЗ кажуть, що поліцію викликали співробітники.

Також була інформація, що потерпілій пропонували хабар, щоб вона не викликала поліцію. Перевізник запевняє, що «зараз співробітники не підтверджують такі факти».

За словами директора з пасажирських перевезень Укрзалізниці Олександра Толкачова, провідниця вагона винна в тому, що не контролювала посадку.

«Невідомий проник до вагона без квитка. Провідниця не підтверджує, що брала кошти з нього за безквитковий проїзд»

сказав Толкачов.

Крім того, у співробітників є інструкції поводження в таких надзвичайних ситуаціях. Спершу пасажир має звернутися до провідника, а той вже повідомити про інцидент начальника потяга.

«За вашу безпеку несе відповідальність начальник потяга. Він має викликати поліцію»

пояснив Толкачов.

Проте він додав, що начальник поїзда не проходить жодних курсів із самооборони:

«Досвіду боротьби в нього немає. Але він запропонує цій особі (нападнику — ред.) ізолюватися».

За словами Толкачова, і в цій ситуації начальник потягу з поїзною бригадою мав ізолювати нападника.

Наразі Укрзалізниця веде перемовини зі страховою компанією для того, щоб компенсувати потерпілій витрати на лікування. Йдеться про страхову, з якою Укрзалізниця має договір.

«Ми також встановлюємо контроль за роботою поїзних бригад, будемо робити перевірки»

переконує директор.

Толкачов згадав, що у потязі «Київ — Донецьк» колись були одностатеві вагони, але вони не мали попиту. Втім пообіцяв розглянути і «таку ситуацію».


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

The maximum upload file size: 5 МБ. You can upload: image.

Свіже
27.02.2021
У Луцьку можуть відкрити готель для тварин. Як пояснюють автори ідеї, багато любителів тварин, вирушаючи на відпочинок, нерідко стикаються з проблемою, що робити ...
27.02.2021
Рада національної безпеки та оборони доручила Кабінету міністрів розробити законопроєкт щодо осіб з подвійним громадянством. Про це на ...
27.02.2021
В іспанському місті Малага з’явився перший безпілотний громадський транспорт. Електроавтобус зі штучним інтелектом курсуватиме з центру міста до місцевого ...
27.02.2021
З 1-го квітня в Україні збільшать пенсійний вік для жінок. Під нововведення потрапляють українки, які народилися після 1-го квітня 1961 року. Про це повідомив сайт ...
27.02.2021
Уряд Чехії ухвалив рішення продовжити надзвичайний стан ще на 30 днів та запровадив низку жорстких обмежень у зв’язку з важкою епідеміологічною ситуацією. ...
Оксана Мороз
Оксана Мороз
засновниця ініціативи "Як не стати овочем"