<
beta 0.3

Найбільш татуйованому чоловіку Франції заборонили працювати в дитсадку: Одній дитині через його вигляд снилися жахи

Найбільш татуйованому чоловіку Франції Сільвану Елейну заборонили працювати в дитячому садку після скарги батьків, що зовнішній вигляд вихователя настільки налякав їхню дитину, що їй почали снитися жахи.

Торік Сільван викладав у дитсадку в місті Палезо, коли батьки трирічної дитини поскаржилися на Елейна в органи освіти. Вони заявили, що їхній син після зустрічі з вихователем злякався, а вночі страждав через жахи. Тож керівництво закладу стало на сторону батьків та заборонило чоловікові працювати з малечею.

Про це пише Громадське посилаючись на CNN.

Проте 35-річний Сільван роботу з дітьми не покинув. Йому дозволили викладати у дітей з 6 років, тобто у початкових класах.

Він вважає, що своїм зовнішнім виглядом може навчити дітей толерантності. За його словами, учні звикають до татуювань після першої ж зустрічі.

«Можливо, коли вони стануть дорослими, то будуть більш відкритими. У них буде менше ризиків стати расистами чи гомофобами»

сказав Сільван.

Робити татуювання Елейн почав робити з 27 років через «екзистенційну кризу», коли він викладав у приватній школі в Лондоні.

За ці роки він витратив приблизно 460 годин, щоб розмалювати тіло. Також він їздив до Швейцарії для процедури для зміни очей, адже у Франції це робити незаконно.

Взагалі Саліван каже, що любить свою роботу з дітьми і не планує завершувати кар’єру в школі.

А є ще більш розтатуйовані люди?

Найбільш татуйованим чоловіком світу є Лакі Даймонд Річ. Татуюваннями покрито 100% його тіла. А найбільш татуйованою жінкою є Шарлотта Гуттенберг. У неї татуювання на 98,75% тіла.

Свіже
24.11.2020
У російському Санкт-Петербурзі батько взяв у заручники власних дітей і погрожує їх вбити. У чоловіка є сокира і може бути зброя. Подробиці – у сюжеті випуску ...
24.11.2020
Дві великі японські компанії в галузі електроніки Canon і Sony розробляють шляхи створення живих виступів і заходів за допомогою технології тривимірного відео нового ...
24.11.2020
Президент Володимир Зеленський анонсував декілька державних програм, які мають фінансово підтримати підприємців, чия діяльність на час «карантину вихідного ...
24.11.2020
У Києві 24-го листопада закрили на вхід і вихід станцію метро “Хрещатик” через загрозу мінування. Про це повідомили в прес-службі КП “Київський ...
24.11.2020
BBC оприлюднило перелік зі 100 найвпливовіших жінок світу, до якого потрапила українська підприємиця Анастасія Волкова, яка допомагає фермерам із врожаєм завдяки ...
Оксана Мороз
Оксана Мороз
засновниця ініціативи "Як не стати овочем"