<
beta 0.3

На Шрі-Ланці затримали жінку, яка просто на сцені відібрала корону у переможниці конкурсу краси

Поліція Шрі-Ланки затримала «Місіс Світу 2020» Кароліну Журі після того, як вона просто на сцені відібрала корону у переможниці конкурсу «Місіс Шрі-Ланка». Журі заявила, що переможниця не заслуговує на корону «місіс країни», бо нібито розведена з чоловіком.

Так, цьогоріч на конкурсі «Місіс Шрі-Ланка» переможницею оголосили Пушпіку Де Сільву. Однак під час привітання нової «місіс країни» Кароліна Журі вийшла на сцену та заявила що справжньою переможницею є учасниця, яка посіла друге місце.

Про це пише Громадське посилаючись на BBC.

Певний час вона безуспішно намагалась стягнути з голови Пушпіки призову корону, смикаючи її за волосся. Коли корону все ж вдалося зняти, переможниця пішла зі сцени.

Після цього організатори конкурсу вибачились перед Пушпікою Де Сільвою та повернули їй корону та титул, однак жінка вирішила звернутися до поліції.

Вона пройшла медогляд та повідомила що кривдниця нанесла їх травми голови, поки знімала закріплену корону. У Facebook вона заявила, що навіть потрапила до лікарні через травми та додала, що позиватиметься проти Журі.

Наразі правоохоронці допитали Кароліну Журі та організатора конкурсу щодо інциденту. Після цього її та ще одну учасницю конкурсу, яка перебувала з нею на сцені, затримали.

Через що взагалі виникла суперечка?

За словами Кароліни Журі, переможниця конкурсу Пушпіка Де Сільва не може отримати звання «Місіс Шрі-Ланка», оскільки вона розлучена. За правилами конкурсу, учасниця обов’язково має бути заміжньою, щоб претендувати на це звання. Однак сама Де Сільва запевняє, що не розлучалась зі своїм чоловіком, а просто наразі не проживає разом з ним.

Зауважимо, що конкурс «Місіс Шрі-Ланка» має високий статус у країні. Так, на церемонії нагородження переможниць цього року була присутня дружина прем’єр-міністра Шрі-Ланки, а інцидент з відібраною короною стався просто під час живої трансляції конкурсу на телебаченні.


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

The maximum upload file size: 5 МБ. You can upload: image.

Свіже
30.04.2021
Вперше приватні заклади вищої освіти зможуть здійснювати підготовку молодших бакалаврів та бакалаврів за державним замовленням. Таким закладам буде відкрито ...
30.04.2021
Міністерство цифрової трансформації повідомило про можливі технічні проблеми у роботі «Дії». О 14.30 Мінцифри повідомило, що технічні роботи на платформі ...
30.04.2021
Цього року 30-го квітня у християн східного обряду – Страсна, або Велика п’ятниця. Назва походить від виразу “Страсті Христові”. Згідно з Євангелієм, саме у ...
30.04.2021
Під час тисняви на єврейському фестивалі Лаг ба-Омер на горі Мерон на півночі Ізраїлю загинули 44 людини. Більш як 150 людей отримали поранення, шість із них ...
29.04.2021
Верховна Рада призначила новим міністром енергетики Германа Галущенка — віцепрезидента «Енергоатому». За відповідне рішення проголосували 305 депутатів. Про це ...