<
beta 0.3

На Каньє Веста працюють політтехнологи, повʼязані з Республіканською партією і Трампом. Одного з них судили за шахрайство на виборах

До стрімкої передвиборчої кампанії репера Каньє Веста. Вест в останній момент подав заявку на участь у виборах президента США, який в останній момент заявив про своє прагнення стати президентом, виявились причетними політтехнологи, відомі співпрацею з Республіканською партією США і Дональдом Трампом, а також фігуруванням у скандалах, повʼязаних із виборчим шахрайством.

Про це повідомляє ABC News.

У ході протестів проти поліцейського насильства та расизму в США Вест відсторонився від Трампа, з яким ще донедавна був у теплих стосунках. Він повторив про свій розрив з чинним президентом і на початку своєї кампанії.

Пізніше репер заявив, що його висунення може збентежити темношкірий електорат демократа Джо Байдена, оскільки «говорити, що темношкірі голосують за демократів — це форма расизму та білого супремасизму ДовідкаБілий супремасизм — система расистських поглядів, згідно з якою «біла раса» вища за всі інші та має виключні права на багатство і владу.».

Наразі Вест намагається потрапити до виборчих списків у кількох штатах після провалу в інших. Він також шукає підтримки виборників — чиновників, які представляють штати у Колегії, що голосує за кандидата після всенародного голосування.

Виявлення політтехнологів, пов’язаних із Трампом, збіглися з питаннями про справжні мотиви репера, який, за свідченням його дружини Кім Кардаш’ян, зазнав тиску під час загострення біполярного розладу, і в результаті говорить не завжди те, що думає.

Поки незрозуміло, хто і в який спосіб найняв політтехнологів, проте з джерел у штабі Веста стало відомо, що минулого тижня він хотів перезавантажити свою кампанію через її неорганізованість та негативне висвітлення в ЗМІ.

Репер також висловив своїй команді бажання «зробити чудо» і «зупинити» Байдена, щоб дати темношкірим американцям можливість зробити «позитивний вибір» та «чомусь навчитися» перед виборами-2024.

Хто ці політтехнологи?

Одного з республіканських політтехнологів звуть Марк Джейкобі, чию компанію найняли для просування Веста як кандидата, а також для зібрання необхідних підписів, як повідомило джерело в штабі репера.

Джейкобі характеризують як професійного збірника підписів і активного прибічника Республіканської партії, проте в 2008 році його заарештували за виборче шахрайство, пов’язане з питаннями реєстрації та голосування. Він визнав провину та отримав три роки умовно.

В той же час Джейкобі звинувачували у тому, що він обманом змушував виборців реєструватися як республіканців — це підносили як підпис петиції.

Наразі Вест проводить компанію в Колорадо, де для реєстрації потрібно зібрати лише 9 підписів — 4 з підписників виявилися республіканськими політтехнологами зі значним досвідом в політичній стратегії своєї партії.

Інші політтехнологи кампанії Веста — все ті ж республіканці, деякі — зі зв’язками в середовищі консервативних лобістів.

«Байден і Трамп обидвоє потрапляють у скандали, а Каньє просто завойовує популярність», — розповів співрозмовник видання зі штабу репера.

Свіже
25.09.2020
Працівники Луцького відділу поліції «вичислили» зловмисника за декілька годин. Йому повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.Повідомляє ...
25.09.2020
Міністерство охорони здоровʼя оновило список країн «червоної» та «зеленої» зон за поширеністю COVID-19. Про це йдеться на сайті МОЗ. У переліку ...
25.09.2020
У Луцьку на вулиці Дубнівській трапилась дорожньо-транспортна пригода за участі неповнолітнього кермувальника. Автопригода сталась 25-го вересня, близько 2-ї ...
25.09.2020
Користувачі Telegram повідомляють про проблеми в роботі месенджера в низці країнах. Про це свідчать дані сайту Downdetector, який отримав майже 8 000 скарг. Найбільше ...
У Нововолинську підписали Меморандум про співпрацю у сфері комплексної переробки твердих побутових відходів між виконавчим комітетом Нововолинської міської ...
Оксана Мороз
Оксана Мороз
засновниця ініціативи "Як не стати овочем"