<
beta 0.3

На Берлінале-2021 вийде українська стрічка “Стоп-Земля”

1-го березня розпочалися покази фільмів у межах міжнародного фестивалю “Берлінале-2021”. У програмі для молоді Generation 14Plus буде представлено українську стрічку “Стоп-Земля” режисерки Катерини Горностай.

Про це повідомляє Суспільне посилаючись на DW.

“Цей фільм був у серці нашого відбору. Це дуже цікаво зроблене кіно. Воно має щось дуже документальне у своїй енергії та автентичності. Молоді люди демонструються у всій красі”

розповіла очільниця секції Generation Маріанна Редпат.

На фестивалі фільм буде представлено у конкурсній програмі Generation 14Plus. Це – повнометражний дебют режисерку про дорослішання на прикладі історій підлітків у київській школі.

Як розповіла режисерка, у фільмі знялися непрофесійні актори – діти зі старших класів школи. Вона зазначила, що вони не бачили повного сценарію фільму з діалогами героїв. Це, на її думку, і дозволило передати акторам власне бачення дорослішання.

“В основному вони знали лише напрямок, настрій сцени, вихідну і кінцеву точки. На акторській лабораторії ми багато займались драматургією, і мені було важливо, щоб вони були режисерами своїх ролей”

пояснила авторка.
“Стоп-Земля”

Режисерка також розповіла, що не впевнена, що фільм буде повністю зрозумілий іноземному глядачеві, оскільки “це дуже розмовне кіно”.

“Там багато мовних, іронічних речей, які зрозуміють тільки носії мови. Мені здається, що він буде менш смішним для міжнародного глядача”

зазначила вона.

Натомість організатори фестивалю вже заявили, що переконані у тому, що стрічка знайде свого глядача. Як заявила Маріанна Редпат, все що відбувається на екрані “дуже типове” і кіно має сподобатися молодим людям по всьому світу.


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

The maximum upload file size: 5 МБ. You can upload: image.

Свіже
17.04.2021
16-го квітня, близько 14:30 до поліції надійшло повідомлення, що у квартирі по вулиці Адама Міцкевича обласного центру виявлено господаря без ознак життя. На місце ...
17.04.2021
Хоча погода і не радує теплом – природа все ж потроху прокидається. Паралельна реальність і світ… Яких ми часто просто не помічаємо. Про це пише луцький ...
17.04.2021
У Вараському районі на Рівненщині під колесами легковика загинув пішохід. Смертельний наїзд стався 16-го квітня, близько 01:15 поблизу села Нетреба під час ...
17.04.2021
Відомий білоруський співак Тіма Білорусських приголомшив зізнанням. Артист, якого наприкінці січня затримали з гашишом, відповів у суді. Під час суду 22-річний ...
17.04.2021
Яна радіє, що всі ці пригоди позаду. І навіть уже зателефонувала бабусі, яка не знала, як яскрава онучка відпочиває. Їй соромно і вона впевнена, що у в’язниці ...
Оксана Мороз
Оксана Мороз
засновниця ініціативи "Як не стати овочем"