<
beta 0.3

Коломия вже другий тиждень у «червоній зоні», бо коли «500 чоловік-легенів» гуляє весілля, їх неможливо зупинити

30-го серпня, 2020 10:18 Другий тиждень поспіль місто Коломия, що на Прикарпатті, потрапляє у «червону зону» за рівнем поширення коронавірусу. Мер Ігор Слюзар каже, що усе через проведення масових весіль з якими неможливо боротися.

Слюзар каже, що захворюваність щодня продовжує рости на 20-30%, а лікарні переповнені. Переконує, що з 29 серпня у місті працюють лише продовольчі магазини та ринки, аптеки, установи банківської та страхової сфери, заклади приватної медичної та ветеринарної практики. Все інше закрили.

Про це він розповів Суспільному, пише Громадське.

Головним джерелом захворювання мер називає весілля, які проводили до 8 серпня. Але додає, що хоч ця хвиля вже завершується, у місті знову починаються весілля.

«І це знову, коли в селі, в шатрі, 500 чоловік, а на жаль, у нас є така традиція. І проконтролювати це… Поліція приїжджає, штрафує. Але коли 500 чоловік-легенів гуляє — з ними вже нічого не можна зробити»

каже Слюзар.

Він додає, що до 28 серпня місто мало послаблення карантину, але головний санітарний лікар області Руслан Савчук наголосив, що якщо місцева влада не виконає вимоги уряду щодо «червоної зони», то місто закриє на карантин Нацгвардія.

«Таке рішення було ухвалене. Якщо ми не можемо забезпечити виконання карантинних умов — набирає чинності умова ізоляції населених пунктів від інших територій»

розповідає міський голова Коломиї.

Негативно на ситуацію із коронавірусом впливає і передвиборча пора, вважає Слюзар. За останній тиждень під ратушею відбулося п’ять протестів.

Не тільки Коломия так гуляє весілля

«Велелюдні весілля в буковинському стилі із розмахом, 300, 400, 500 гостей на одному весіллі. Три таких весілля і загнали весь район у так звану червону зону»

розповідав тоді глава Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

На початку серпня у Чернівецькій області Кіцьманський район потрапив до «червоної зони» карантину через «вибух» коронавірусу після трьох масових весіль.

Свіже
Афганські сили безпеки вбили одного з лідерів «Аль-Каїди», який перебував у списку “найбільш розшукуваних терористів” ФБР. Як зазначається, афганські сили ...
25.10.2020
У США почався новий судовий процес щодо затонулого у 1912 році “Титаніка”. На процесі мають вирішити чи варто діставати на поверхню людські рештки, які все ще ...
25.10.2020
Археологи виявили поруч містом Созополь в Болгарії під водою стародавнє поселення, яке було засноване 7 тисяч років тому. Про це розповідається в сюжеті Радіо ...
25.10.2020
Опитування, ініційоване президентом України Володимиром Зеленським, не відбувається біля 45% виборчих дільниць по всій Україні, свідчать дані громадянської ...
25.10.2020
Поліція склала адміністративний протокол за дрібне хуліганство стосовно активістки руху Femen, яка оголилася в неділю біля виборчої дільниці в Києві, де голосував ...