<
beta 0.3

Експерти ВООЗ виявили важливі докази щодо коронавірусу в Ухані

Експерти з групи Всесвітньої організації охорони здоров’я, що розслідує походження коронавірусної хвороби, в китайському місті Ухань виявили “важливі докази”.

Член групи – науковець Пітер Дашак, розповів, що експерти побували на так званому мокрому ринку Хуанань, де до пандемії продавали свіжі м’ясо, рибу та морепродукти.

Про це пише Укрінформ посилаючись на агенцію Bloomberg.

За його словами, експерти під час обстеження ринку виявили “важливі докази”.

“Люди пішли поспіхом, вони залишили обладнання, залишили посуд, вони залишили докази того, що відбувалося, і це те, на що ми дивилися”

сказав Дашак.

“Тепер ми знаємо те, чого не знали тоді – до появи перших сильно хворих були інші, у яких хвороба протікала безсимптомно або їх було важко відрізнити від тих, у кого були просто застуда або кашель. Не дивно, що були й інші випадки, крім тих, які потрапили до лікарні”

сказав він.

Вчені тепер намагаються встановити, скільки було таких “інших хворих” та коли все почалося.

“Ось про що йде мова – намагаємось зрозуміти, чому виникають ці речі, щоб ми постійно не зазнавали глобальних економічних криз та жахливої смертності, в процесі очікування на вакцину”

додав вчений.

Дашак також зазначив, що простежити шлях передачі вірусу складно. За його словами, на це буде потрібно “дуже багато часу”.

“Те, що я бачив, вже говорить мені, що є деякі реальні підказки про те, що сталося, і я сподіваюся, що ми зможемо дати тверде пояснення цьому до кінця цієї поїздки”

підсумував вчений. Планується, що Дашак завершить свою місію в Ухані 10-го лютого.

Як повідомляв Укрінформ, раніше експерти ВООЗ відвідали шпиталь в Ухані, де лікували перших пацієнтів з коронавірусом, продовольчий ринок, де спочатку був виявлений коронавірус, центр контролю за хворобами, який на ранніх етапах взяв участь у боротьбі зі спалахом захворювання та центр боротьби з захворюваннями тварин.


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

The maximum upload file size: 5 МБ. You can upload: image. Drop file here

Свіже
06.01.2022
Офіційна інформація
Українські COVID-сертифікати визнали ще шість країн світу, серед яких Ліван, Чорногорія, Тайвань, Уругвай, Туніс і Таїланд, повідомляють у МОЗ. Це означає, що ...
05.01.2022
Етно-фольк-гурт Go_A зчинив фурор на Євробаченні-2021. Україномовний трек SHUM підкорив весь світ і справедливо ввійшов до трійки найпопулярніших за всю історію ...
05.01.2022
Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв  прийняв відставку уряду, тимчасово виконувати обов’язки глави уряду буде Аліхан Смаїлов – указ Токаєва від 5 ...
04.10.2021
В Україні з 1 жовтня всі заклади охорони здоров’я видаватимуть електронні лікарняні. У червні цього року стартував перехідний етап запуску е-лікарняних по всій ...
26.09.2021
У Лондоні на стадіоні «Тоттенхема» відбувся великий чемпіонський бій. Рахунок суддівських записок: 117–112, 116–112, 115–113. Усик став володарем поясів WBA, WBO, IBF і IBO у ...
Оксана Мороз
Оксана Мороз
засновниця ініціативи "Як не стати овочем"