<
beta 0.3

Експерти ВООЗ виявили важливі докази щодо коронавірусу в Ухані

Експерти з групи Всесвітньої організації охорони здоров’я, що розслідує походження коронавірусної хвороби, в китайському місті Ухань виявили “важливі докази”.

Член групи – науковець Пітер Дашак, розповів, що експерти побували на так званому мокрому ринку Хуанань, де до пандемії продавали свіжі м’ясо, рибу та морепродукти.

Про це пише Укрінформ посилаючись на агенцію Bloomberg.

За його словами, експерти під час обстеження ринку виявили “важливі докази”.

“Люди пішли поспіхом, вони залишили обладнання, залишили посуд, вони залишили докази того, що відбувалося, і це те, на що ми дивилися”

сказав Дашак.

“Тепер ми знаємо те, чого не знали тоді – до появи перших сильно хворих були інші, у яких хвороба протікала безсимптомно або їх було важко відрізнити від тих, у кого були просто застуда або кашель. Не дивно, що були й інші випадки, крім тих, які потрапили до лікарні”

сказав він.

Вчені тепер намагаються встановити, скільки було таких “інших хворих” та коли все почалося.

“Ось про що йде мова – намагаємось зрозуміти, чому виникають ці речі, щоб ми постійно не зазнавали глобальних економічних криз та жахливої смертності, в процесі очікування на вакцину”

додав вчений.

Дашак також зазначив, що простежити шлях передачі вірусу складно. За його словами, на це буде потрібно “дуже багато часу”.

“Те, що я бачив, вже говорить мені, що є деякі реальні підказки про те, що сталося, і я сподіваюся, що ми зможемо дати тверде пояснення цьому до кінця цієї поїздки”

підсумував вчений. Планується, що Дашак завершить свою місію в Ухані 10-го лютого.

Як повідомляв Укрінформ, раніше експерти ВООЗ відвідали шпиталь в Ухані, де лікували перших пацієнтів з коронавірусом, продовольчий ринок, де спочатку був виявлений коронавірус, центр контролю за хворобами, який на ранніх етапах взяв участь у боротьбі зі спалахом захворювання та центр боротьби з захворюваннями тварин.


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

The maximum upload file size: 5 МБ. You can upload: image.

Свіже
30.04.2021
Вперше приватні заклади вищої освіти зможуть здійснювати підготовку молодших бакалаврів та бакалаврів за державним замовленням. Таким закладам буде відкрито ...
30.04.2021
Міністерство цифрової трансформації повідомило про можливі технічні проблеми у роботі «Дії». О 14.30 Мінцифри повідомило, що технічні роботи на платформі ...
30.04.2021
Цього року 30-го квітня у християн східного обряду – Страсна, або Велика п’ятниця. Назва походить від виразу “Страсті Христові”. Згідно з Євангелієм, саме у ...
30.04.2021
Під час тисняви на єврейському фестивалі Лаг ба-Омер на горі Мерон на півночі Ізраїлю загинули 44 людини. Більш як 150 людей отримали поранення, шість із них ...
29.04.2021
Верховна Рада призначила новим міністром енергетики Германа Галущенка — віцепрезидента «Енергоатому». За відповідне рішення проголосували 305 депутатів. Про це ...
Оксана Мороз
Оксана Мороз
засновниця ініціативи "Як не стати овочем"