<
beta 0.3
Стрічка коментарів
Сергій

Сергій

2020-07-01 10:04:40 Посилання на коментар

Ковельського футболіста, який прийняв громадянство Польщі, після матчу зацькували фанати >

Як би цей Романчук не лизав п’яту точку ляхам, що б він не розказував про Бандеру, а повністю своїм він там не стане – це ж абсолютно очевидно, що значна кількість поляків не сприймає його однією з частин польського суспільства, чому так відбувається я не знаю, але це факт, може справа в тому, що він вчора був “українцем”, сьогодні він називає себе “поляком”, а завтра стане “гондурасцем” може тому його й не поважають ніде.

Василь

Василь

2020-07-01 10:03:19 Посилання на коментар

Ковельського футболіста, який прийняв громадянство Польщі, після матчу зацькували фанати >

Нормальне відношення в Польщі до українців. Скільки був в тій країні – лише прекрасні враження. Ніколи агресії не зустрічав.

А Романчук не українець. Він фарбований лис. Хоча особисто я не вважаю, що зміна громадянства – це щось погане, але від правди не підеш: Романчук ніколи не стане поляком, але й українцем вже не буде. Такий його вибір.

Тарас Чорновіл

Тарас Чорновіл

2020-07-01 08:40:27 Посилання на коментар

Венедіктова записала відео для Порошенка на якому переконує, що підозру йому оголосили правильно >

Без номерів і деталей переказую суть: спершу було відкрите за фактом (не проти Порошенка) провадження за призначення двох членів Вищої Ради Правосуддя. Потім було відкрите провадження за призначення першого заступника Голови Служби Зовнішньої Розвідки. Теж по факту. Далі тільки по другому провадженню змінили статус і переоформили з “по факту” на “проти…”. За цим провадженням якось дивно чи то вручили, чи скоріш таки не вручили повідомлення про підозру Петру Порошенку. За першим провадженням підозри не вручали й саме провадження закрили. Але на повідомленні про підозру в справі про СЗР фігурує номер із справи про ВРП!!! І особливо обдарована доказує, що помилки не було. І фальшування не було. І заготовок на всі 27 справ не було… А була перша справа, от з неї номер і заблукав до другої. Як заблукав у підозру другої справи номер першої,, за якою підозри не вручали й не готували?!!

Шинкарьов Олександр

Шинкарьов Олександр

2020-07-01 01:31:59 Посилання на коментар

В уряді вже мають пояснення: чому ЄС не відкриє кордони для українців >

У Уряда завжди і всьому є “пояснення”! І трешу у МВС, і потопам, і закриттю кордонів, і невідь яким міністрам тощо… На всі випадки життя

Володимир Ференц

Володимир Ференц

2020-06-30 00:19:38 Посилання на коментар

Що змінювали в Конституції України за роки незалежності? >

Конституція повинна писатись не фаховими правниками, а лаконічно простою мовою народу і не потребувати тлумачень. Сумнівні і чужомовні терміни повинні вилучатись.Не народ, а держава є джерелом, машиною влади, а народ має мати Конституцію як звід правил щодо користування владою держави собі на благо і безпеку. Приміром, як конституція США.

Ірина

Ірина

2020-06-29 10:16:01 Посилання на коментар

У Скандинавії заявили про радіацію з Росії, там заперечують >

Це на Заході класифікують різні ступені загрози, розрізняють безпеку, небезпеку і норму, за варіантами кольорів, від сірого до червоного.
А на Росії завжди був один штатний режим: – “баби єщьо нарожают”.

Анатолий Моцпан

Анатолий Моцпан

2020-06-29 01:18:14 Посилання на коментар

Що змінювали в Конституції України за роки незалежності? >

Була спроба деякими депутати, в тому числі і від фракції партії «Слуга народу», фактично знівелювати 80-ту статтю Конституції України, але в кінцевому рахунку нічого у них не вийшло. Переміг президент України Володимир Зеленський та переважна більшість депутатів Верховної Ради. Депутатська недоторканність знята. Мафія, олігархи, їх холуї, демагоги, фарисеї, байдужі до долі народу та України громадяни у парламенті та поза Верховною Радою поки що програли.

Николай Корниенко

Николай Корниенко

2020-06-23 02:20:23 Посилання на коментар

Політрозклади перед місцевими виборами. Зайти зі своєю командою в місто – це найвигідніший бізнес >

Шановний пане Бобиренко. Ви дійсно освідчена людина і я це визнаю. Але інші теж освідчені і розуміють, що таке подача матеріалу, його структуру, ідею і т.і. Багатьом достатньо прочитати назву і три останні абзаци, щоб зрозуміти мету статті. Ваша остання фраза показала ідею статті – зробити зелених разом. Ваші заклики марні. Нічого не вийде. Ваш патрон постарів. Веде все методами 2009-2013 років. Вибачте, сьогодні другі часи, незважаючи, що пройшло тільки 6-10 років. Це вже не працює. І, повірте мені, не спрацює.

Ірина

Ірина

2020-06-20 11:30:06 Посилання на коментар

Політрозклади перед місцевими виборами. Зайти зі своєю командою в місто – це найвигідніший бізнес >

Ще ніколи не було такого глухого кута перед місцевими виборами, які через місяць стануть на старт передвиборчої агітації. За яким Законом ми будемо голосувати? Його все “удосконалюють і удосконалюють”, а на виході маємо, поки що, нуль. Децентралізація тільки на папері, а Закон про місцеві вибори поописаний під децентралізацію у дії. Питань більше, ніж відповідей. Вже хочеться кричати: “Ау, панове урядовці, президенте, включайтесь в дію і покажіть на що ви здатні”.

Троє нардепів з Вінниччини покинули групу «За майбутнє» і перейшли в «Довіру» >

Пятница стала плохим днем для Игоря Коломойского. Из группы “За будущее”, связанной с олигархом, вышло трое депутатов – это Лариса Билозир (невестка певицы), ее отец Николай Кучер и еще один депутат Геннадий Вацак. Эти трое депутатов считаются близкими к одному из крупнейших агробаронов страны Юрию Косюку (Мироновский хлебопродукт).

Особо обидно Коломойскому то, что Билозир, Кучер и Вацак сразу же присоединились к конкурирующей группе “Довира”, которая связана с владельцем группы “Кернел” Андреем Веревским. В последние недели он был целью для нападок для группы Коломойского и лично со стороны Александра Дубинского, который даже пытался привязать его к смерти депутата Давыденко. Теперь причина агрессии Коломойского становится более понятной – ведь, усиливаявсь, группа Веревского еще больше ослабляет группу Коломойского “За будущее”. Именно через эту группу Коломойский собирался шантажировать президенте Зеленского. В отличие от “За будущее”, группа “Довира” поддерживает Зеленского и регулярно покрывает дефицит голосов.

Natali Poklad

Natali Poklad

2020-06-19 17:15:44 Посилання на коментар

Ляшко зізнався, що рукавички не потрібні, а для масок є винятки >

Тоді для чого продовжили карантин і взагалі що для української влади обозначає слово карантин?

Olga

Olga

2020-06-19 00:36:06 Посилання на коментар

Знайомтесь – Дьопйош Зеленський Євгенович, — саме так закарпатська родина ромів назвала свою 5 дитину >

Ой, да ладно. Більше 10 років тому вони дитину Ледігага назвали. А ще був випадок – Ісусхристос. Тут більше питання до працівника ДОРАЦС, який це зареєстрував…

Konstantyn

Konstantyn

2020-06-19 00:35:26 Посилання на коментар

Знайомтесь – Дьопйош Зеленський Євгенович, — саме так закарпатська родина ромів назвала свою 5 дитину >

Ну бо без візуалізації у читачів з інших регіонів і країн відразу могли виникати питання: “що за закарпатці такі?” “Чого це вони?”, “Вони там так завжди?”, “Вони там усі такі?”.
А так глянув фоточку – і “ой, який чарівний солоденький карапуз! Ну справді, як же ж такого золотенького інакше назвати?”. І все зрозуміло.
Лише молода щаслива матуся якось занадто суворо дивиться”