<
beta 0.3

Через контакт-центр МОЗ можна буде проконсультуватися з сімейним лікарем та викликати бригаду — Степанов

Міністерство охорони здоров’я запроваджує виклик мобільної бригади для тестування через контакт-центр відомства.

Про це під час онлайн-брифінгу розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов, пише Громадське.

«З завтрашнього дня (26-го листопада — ред.) ми запускаємо в тестовому режимі таку функцію, щоб будь-яка людина могла замовити виклик мобільної бригади безпосередньо в контакт-центр»

розповів Степанов, додавши, що згодом така послуга перейде на постійну основу.

Він нагадав, що зараз, якщо у пацієнта є проблеми з викликом мобільної бригади для тестування, він може звернутися в контакт-центр МОЗ, щоб оператори зв’язувалися з відповідними службами за місцем проживання пацієнта і розв’язували це питання.

«Мені здається, що вся ця ланка не дуже гарна, і ми всі прекрасно розуміємо, що викликають (мобільну бригаду — ред.) люди, які захворіли, мають симптоми коронавірусної хвороби. Саме тому ми знайшли такий спосіб, щоб безпосередньо в контакт-центр можна було викликати бригаду»

сказав Степанов.

Також, за його словами, через контакт-центр можна буде проконсультуватися з сімейним лікарем.

«До кінця місяця ми плануємо запустити консультації безпосередньо з сімейними лікарями. Ми почали набір сімейних лікарів, і будь-яка людина, яка потребує його допомоги, або не має сімейного лікаря, може зателефонувати в контакт-центр і отримати консультацію сімейного лікаря»

зазначив міністр.

Він наголосив, що це робиться через те, що зараз на сімейних лікарів велике навантаження через високу захворюваність на COVID-19, також у деяких громадян немає сімейного лікаря.

Більше про контакт-центр

Міністерство охорони здоров’я 2-го листопада запустило всеукраїнський контакт-центр для протидії COVID-19, який працюватиме цілодобово, через те, що регіональні гарячі лінії не справляються з завантаженістю.

Звернутися до контакт-центру можна зі всієї України з питанням, що стосуються коронавірусної інфекції та організаційних моментів, пов’язаних з лікуванням. Наприклад, якщо ви не можете додзвонитися своєму сімейному лікарю, отримати направлення на тестування чи комп’ютерну томографію, якщо у вас є питання про тестування тощо.

Номер телефону: 0-800-60-20-19.

Кожне звернення автоматично фіксується у спеціальній системі. Якщо оператору потрібно буде отримати додаткову інформацію для відповіді (звернутися до сімейного лікаря чи місцевої влади), він зобов’язаний вам передзвонити після уточнень.


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


The maximum upload file size: 5 МБ.
You can upload: image.

Свіже
19.01.2021
Упродовж 2020 року Служба безпеки Україна запобігла семи терористичним атакам. Про це мовиться у звіті СБУ за минулий рік. Зазначається також, що було затримано 10 ...
19.01.2021
Офіс генерального прокурора відкрив провадження щодо народного депутата із фракції “Слуга народу” Олександра Дубінського щодо легалізації майна, ...
19.01.2021
Лікарі попереджають, що для загартовування організму є певні правила, й охочим зануритися на Хрещення у холодну воду треба було готуватися заздалегідь. За словами ...
19.01.2021
Новий варіант коронавірусу був виявлений у 35 пацієнтів в лікарні баварського міста Гарміш-Партенкірхен на півдні Німеччини в понеділок. Нова мутація ...
18.01.2021
Синоптик Наталка Діденко прогнозує морозну погоду в Україні на Водохреща, 19-го січня. У себе в Facebook синоптик зазначає, що 19-го січня істотних опадів в Україні не ...
Оксана Мороз
Оксана Мороз
засновниця ініціативи "Як не стати овочем"