<
beta 0.3

Арсен Аваков йде з посади глави МВС

Глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков йде з посади ㅡ він уже написав відповідну заяву про відставку. Аваков був міністром упродовж 7 років.

Зокрема, у своїй заяві Аваков подякував команді МВС «за роки спільної праці», однак не повідомив причину свого рішення.

Про це йдеться на сайті МВС.

Що спонукало Авакова написати заяву, поки невідомо. Питання його відставки Верховна Рада може розглянути на позачерговому засіданні у четвер, 15-го липня.

Джерела hromadske кажуть, що сьогодні ввечері фракція «Слуги Народу» збереться на засідання, де зокрема можуть обговорити цю відставку, а Володимир Зеленський поїде на засідання фракції, щоб просити депутатів підтримати відставку.

Раніше Зеленський заявляв, що Арсен Аваков повинен завершити розслідування справи вбивства журналіста Павла Шеремета, тому залишиться на своїй посаді.

«Досі немає кращого міністра, так і є. Я вважаю, що він справді потужний міністр… Я розумію, через що страйк (проти Авакова — ред.). Я чесно відповідав на це питання, що якщо людина взялася за якусь реально сенсаційну гучну справу, вона повинна її довести й на половині її не кидати»

казав президент ще рік тому.

Але вже у травні 2021-го під час пресконференції з нагоди 2-ї річниці президенства Зеленський був не такий категоричний.

Тоді, відповідаючи на запитання про можливу відставку Авакова, Зеленський заявив:

«Я не втручаюсь у діяльність правоохоронних органів і суду. Але я знаю детально, що відбувається. Якщо їх (фігурантів у справі Шеремета — ред.) засудили незаконно — мені не все одно. Стовідсоткових доказів того, що вони не винні, немає. Чи може міністр внутрішніх справ Арсен Аваков залишитися в тому разі, якщо їх засудили незаконно? Ні. Це складне питання. Він це знає, і всі ми розуміємо складність цього процесу»

А хто замість Авакова?

Володимир Зеленський запропонував призначити на посаду міністра внутрішніх справ України голову правоохоронного комітету Верховної Ради, депутата від «Слуги Народу» Дениса Монастирського.

Сам Монастирський заявив журналістам, що «ухвалив найскладніше рішення у своєму житті», погодившись на пропозицію Зеленського очолити МВС.


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

The maximum upload file size: 5 МБ. You can upload: image.

Свіже
22.07.2021
1
Візит Зеленського до Байдена 30 серпня ризикує стати суто протокольним, бо про все вже домовилися за спиною України. Адміністрація Джо Байдена нарешті озвучила ...
18.07.2021
1
У понеділок 19-го липня в Україні очікуються грозові дощі, можливі зливи, град та шквали. Окрім Сходу та Півдня. У вівторок, 20-го липня, на Заході, Півночі та в ...
Спільнота Нововолинськ інфо пропонує подивитись на чорно-білі світлини покинутої будівлі колишньої 5-ї шахти Нововолинська. Вікіпедія пише, що копальня ...
18.07.2021
“Золота пальмова гілка” за кращий фільм дісталася хоррор-стрічці “Титан” французької режисерки Джулії Дюкорно, що розповідає історію молодої ...
14.07.2021
Кабінет міністрів під час засідання 14-го липня схвалив концепцію з протидії торгівлі людьми на період до 2025 року. За нею зокрема передбачається надання допомоги ...
Оксана Мороз
Оксана Мороз
засновниця ініціативи "Як не стати овочем"