18-річна зірка TikTok наклала на себе руки: За день до смерті дівчина прощалася, але хто ж міг подумати

18-річна зірка TikTok Дажарія Шаффер, відома в соцмережах під ніком Dee, наклала на себе руки. За день до смерті дівчина опублікувала пост, який назвала своїм останнім, але хто ж міг подумати.
За життям Шаффер у TikTok стежили 1,4 млн підписників, ще десятки тисяч людей – в Instagram та на YouTube.
Пише Апостроф з посиланням на People, про раптову смерть дівчини незабаром підтвердив її батько Джозеф Сантьяго.

“Вона була така щаслива і завжди раділа, коли я повертався додому. Шкода, що вона не розповіла мені про свій стрес та думках про самогубство. Ми могли б разом з цим впоратися. Я хочу подякувати всім за любов і підтримку”
зазначив він.

Дажарія Шаффер проживала в місті Батон-Руж (штат Луїзіана). У соцмережах дівчина публікувала відео своїх буднів, захоплень, спілкувалася з підписниками. В останньому пості Дажарія танцює під пісню Кері Хилсон.