<<<

У війську розпочався бунт?!

29 травня 2014
article619.jpg
Тривожні новини надходять із війська. Бездарне керівництво  АТО й армією призвело до заворушень у частинах. 

3-й батальйон 51-ї ОМБР (розстріляний під Волновахою) перемістили зі сходу на південь — "для продовження навчань". Хоча ще вчора-позавчора солдатів запевняли, що їх передислокують на Рівненський полігон, звідки вони й вирушали "на навчання". 

Прибувши до Миколаєва, понад 1000 мобілізованих відмовилися виходити з вагонів і розвантажувати техніку. Зараз вони чекають на прибуття вищого командування. Обурюються тим, що начальство бреше: мовляв, обіцяли повернути до Рівного, натомість катають туди-сюди по всій країні. Про це повідомили сьогодні вранці "Волинські новини".

А ось що заявив на ФБ володимир-волинський активіст Роман Мартинюк, що постійно підтримує зв'язок із нашими військовими:

— Втративши будь-яку довіру до генералів та у світлі останніх подій під Волновахою та в Рівному під час панахиди, зради генералів щодо комбрига Яцківа, солдати почали відвертий бунт. 

Для врегулювання ситуації вчора з Волині до Миколаєва відбула група місцевих військових — саме ті, хто так бездарно проводив мобілізацію. Вочевидь, Генштаб саме так вирішив розрулити цей інцидент.

Критична ситуація й у Дачному, де ще досі базується КП бригади. 

Агресивно налаштовані також бійці 2-го батальйону бригади, який досі перебуває на Рівненському полігоні. Солдати, та й офіцери на власні очі та на власній шкірі відчувають ПАТОВІСТЬ ситуації, в яку загнали 51 ОМБР — найбільшу військову частину Сухопутних військ України — керівники ОК "Північ", ОК "Південь" та генерали генштабу. Хлопці вже готові у них стріляти. Генерали вже ходять частиною у бронежилетах!


У день панахиди на Рівненському полігоні мобілізовані відверто розповідали про армійські негаразди... 

А готівкової зарплати, яку за наказом генерала Колесника їм видали на руки, якраз вистачає на придбання горілки. Такі ось у нас солдати, так докерувались генерали! Вони пожинають плоди свого бездарного керівництва.


Повторення подій під Волновахою не хоче ніхто...

Учора ввечері один із мобілізованих нововолинців телефоном повідомив "Нововолинську діловому" з Рівненського полігону, що понад 1200 солдатів і офіцерів наміряються бойкотувати рішення про передислокацію їх до Миколаєва.

- Нам обіцяли у військкоматі, коли призивали, що ми охоронятимемо українсько-білоруський кордон. Ми готові це робити. А їхати на Донбас до тих клоунів не хочемо! — заявив співрозмовник "НД".

Також він повідомив, що мобілізовані солдати 51-ї бригади, передислоковані на Миколаївщину зі сходу, перебувають на станції без їжі, без зброї, під охороною автоматників. 

Наталя Камишникова
Світлини надав Роман Мартинюк

 
Читайте також:
У 51-й бригаді знову втрати. Учора обстріляли медичну машину,...
До Рівного прибув вантаж 200 — тіла 17 загиблих під Волновахою....
Надзвичайно важливу деталь подій під Волновахою виявили...
Полковнику Яцківу покращало, але є всі підстави побоюватися...
Новини на цьому сайті готують для вас кілька веселих журналістів. Ми не прогинаємось - тим і цікаві. Вкласти ваші 5 копійок у нашу незалежну журналістику можна тут: банківська карта № 4405 8858 2784 1203 ("Приватбанк")
Natalia Kamyshnykova
Рейтинг: 0 Голосов: 0 18938 переглядів
Коментарі (37)